Lokal na sprzedaż

SŁUPSK
OFERTA NR: 6425096
462 000 zł

Specyfikacja

CENA
462 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
SŁUPSK
POWIERZCHNIA
49 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-06-23
CENA ZA M2
9264.09 zł

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na parterze kamienicy, znajdującej się w Centrum Słupska przy ul. Konopnickiej.


Ten przestronny lokal składa się z trzech pomieszczeń: salonu sprzedażowego, pomieszczenia biurowego oraz toalety, o łącznej powierzchni użytkowej 49,87 m². Dodatkowo, w piwnicy znajduje się pomieszczenie o powierzchni 16,29 m². Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów.

Jednym z największych atutów tego lokalu jest jego doskonała lokalizacja w samym centrum Słupska. Okolica ta cechuje się dużym natężeniem ruchu pieszych i samochodowego, co stwarza świetne warunki do prowadzenia działalności handlowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne lokale handlowe, biura oraz Centrum Handlowe Manhatan, co przyciąga wielu potencjalnych klientów.

Dodatkowym udogodnieniem dla potencjalnych klientów jest obecność dużej ilości ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy budynku. Dzięki temu klienci mogą bezproblemowo zaparkować swoje samochody i skorzystać z oferowanych usług.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oględziny lokalu. To doskonała okazja, aby prowadzić swoją działalność w centralnej i dogodnej lokalizacji w Słupsku.
 

CENA: 462 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 111 007 - Przemysław Pryzwan( opiekun oferty)
728 202 030 - Marta Patyna
799 799 313 - Marta Rutkowska
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
799 799 397 - Milena Ogrzebacz
669 647 067 - Karolina Jakuczun

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszej stronie:

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA