Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 6440236
1300 zł

Specyfikacja

CENA
1300 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
20 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
1
WPROWADZONO
2023-07-24
CENA ZA M2
65.00 zł

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego na wyłączność, położonego w samym sercu miasta Słupsk. Lokal znajduje się w prestiżowym Centrum Handlowym Wokulski, co daje Państwa biznesowi doskonałą szansę na odniesienie sukcesu i przyciągnięcie wielu klientów.

Informacje o lokalu:

  • Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 20 m2, co zapewnia komfortową przestrzeń do prowadzenia różnorodnych działalności usługowych.
  • Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, dzięki czemu klienci łatwo odnajdą Państwa lokal zarówno wchodząc od strony głównego wejścia, jak i korzystając ze schodów .
  • W ramach oferty, miejsce parkingowe jest wliczone w cenę najmu, co z pewnością docenią Państwa klienci, zapewniając wygodę podczas odwiedzin.

Dodatkowe informacje:

  • Cena najmu wynosi 1300 zł brutto.
  • Lokalizacja w Centrum Handlowym Wokulski, będącym sercem miasta, gwarantuje ciągły przepływ klientów oraz doskonałą widoczność Państwa usług.
  • W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, co sprzyja wzajemnej promocji i wzrostowi potencjalnych klientów.

Ten wyjątkowy lokal usługowy na wyłączność to doskonała okazja dla Państwa biznesu na osiągnięcie sukcesu i rozwinięcie działalności. Dzięki doskonałej lokalizacji, konkurencyjnej cenie najmu i miejscom parkingowym dla klientów, Państwa usługi będą dostępne dla szerokiej grupy odbiorców.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą lub mają pytania dotyczące lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu 
 

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

799 799 397 - Dominika Szramiak
728 202 030 – Marta Patyna
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 313 – Marta Rutkowska
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA