Lokal do wynajęcia

SŁUPSK
OFERTA NR: 6440295
1000 zł

Specyfikacja

CENA
1000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
SŁUPSK
POWIERZCHNIA
6 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-07-24
CENA ZA M2
166.67 zł

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu lokalu usługowego idealnego na małą gastronomię, kawiarnię lub inną usługę - Centrum Handlowe Wokulski, Słupsk

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową okazję wynajmu atrakcyjnego lokalu usługowego, doskonale nadającego się na prowadzenie małej gastronomii, kawiarni lub innej działalności usługowej nie związanej z gastronomią . Lokal znajduje się w prestiżowym Centrum Handlowym Wokulski w samym sercu Słupska, co zapewnia duży potencjał klientów i doskonałą widoczność.

Informacje o lokalu:

  • Powierzchnia lokalu jest idealna na prowadzenie małej gastronomii, kawiarni lub innej usługi, wynosi 6 m2, co zapewnia komfortową przestrzeń do realizacji Państwa pomysłów biznesowych.
  • Lokal położony jest na parterze, co ułatwia dostęp klientom i przyciąga wzrok przechodniów, sprzyjając w ten sposób zwiększeniu ruchu w Państwa lokalu.
  • W cenie najmu wliczone jest miejsce parkingowe (IDENTYFIKATOR) , ważny atutem jest duża dostępność jest miejsc parkingowych dla Państwa klientów, zapewniając wygodę podczas odwiedzin.

Dodatkowe informacje:

  • Cena najmu wynosi 1000 zł brutto, co stanowi konkurencyjną i przystępną ofertę na tak atrakcyjną lokalizację.
  • Centrum Handlowe Wokulski jest jednym z najbardziej popularnych punktów spotkań i zakupów w Słupsku, co zapewnia stały przepływ klientów oraz duży potencjał rozwoju biznesu.
  • Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta przyciąga mieszkańców oraz turystów, co stanowi doskonałe pole do rozwoju różnorodnych usług i działalności.

Ten unikalny lokal usługowy to idealne miejsce na realizację Państwa pomysłów gastronomicznych lub innego rodzaju działalności. Jego centralne położenie, konkurencyjna cena i wliczone miejsce parkingowe stanowią wyjątkową szansę na osiągnięcie sukcesu w biznesie.

 

CENA NIERUCHOMOŚCI:
CZYNSZ WOLNY – 1000PLN  brutto + energia elektryczna według zużycia + woda
KAUCJA ZWROTNA – 1000PLN,
Wynagrodzenie pośrednika jednorazowo jednomiesięczny czynsz wolny.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

799 799 397 - Dominika Szramiak
799 799 313 – Marta Rutkowska 
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan
728 202 030 – Marta Patyna

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.


Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA