Działka na sprzedaż

Machowino
OFERTA NR: 6458216
166 900 zł

Specyfikacja

CENA
166 900 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Machowino
POWIERZCHNIA
3338 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-08-30
CENA ZA M2
50.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY UROKLIWĄ DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 3338M2 POŁOŻONĄ W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI MACHOWINO W MALOWNICZYM REGIONIE POJEZIERZA SŁUPSKIEGO!
 

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży unikalną działkę położoną w urokliwej miejscowości Machowino, w sercu gminy Ustka. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących harmonii z naturą oraz bliskością nowoczesnej infrastruktury.

Działka znajdują się w pobliżu przepięknego otoczenia natury, wśród malowniczych terenów zielonych. Miejscowość Machowino to raj dla miłośników spokoju i wyciszenia, a jednocześnie oferuje doskonały dostęp do atrakcji turystycznych i rekreacyjnych. Kompleks graniczy z urokliwym lasem, co daje nie tylko niesamowity widok zza okna. Rzeka Słupia, płynąca w niedalekim sąsiedztwie, stwarza doskonałe warunki dla miłośników wędkarstwa i kajakarstwa. Działki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych. Oferta to nie tylko szansa na zakup wymarzonej działki pod własny dom, ale również potencjał inwestycyjny. Znajdujące się w pobliżu nowopowstające osiedle otwiera perspektywy na przyszłe projekty.

Machowino, urokliwa miejscowość położona w malowniczym regionie Pojezierza Słupskiego, w gminie Ustka. Miejscowość ta oferuje wiele atrakcji przyrodniczych i turystycznych, a jej położenie w pobliżu Morza Bałtyckiego sprawia, że stanowi idealną bazę wypadową dla miłośników plażowania i wodnych atrakcji. Jednym z największych walorów Machowina są piękne, zielone lasy, które je otaczają. W okolicy znajdują się też jeziora, rzeki i malownicze pola, które zachęcają do aktywnego spędzania 
czasu na łonie natury. Jeśli szukasz miejsca na działkę pod budowę swojego domu, Machowino może okazać się idealnym wyborem. Miejscowość oferuje spokój i ciszę, co z pewnością docenią osoby, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Bliskość Morza Bałtyckiego i piękne okolice zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Na terenie istnieje dobrze rozwinięta sieć oznakowanych szlaków pieszych, które ułatwiają turystyczną wycieczkę. Prowadzą one przez najbardziej atrakcyjne, jak pod względem krajobrazowym, tak i krajoznawczym tereny. Piękne jeziora, wspaniałe zielone lasy i łąki, genialne i niepowtarzalne szlaki. Wymienione uwarunkowania przyrodnicze sprawiają, że teren jest atrakcyjny pod względem mieszkaniowym oraz turystycznym. O dużym potencjale Machowina świadczy jego położenie w strategicznym miejscu – w bliskim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego oraz w sąsiedztwie stolicy powiatu, miasta Słupsk.

Okoliczne miejscowości: Wytowno – 5,7km, Wodnica – 8,8, Ustka – 9,2km, Słupsk – 10,6km, Przewłoka – 11,1km, Objazda – 11,2km, Zapadłe – 12,4km, Poddąbie – 13km, Siemianice – 13,2, Orzechowo – 13,6km, Dębina – 15km, Gąbino – 15,1km.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową (ul. Nadrzeczna), następnie wewnętrzną gruntową,
- sieć elektroenergetyczna – zgoda na zapewnienie dostawy energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej ENERGA OPERATOR,
- sieć wodno - kanalizacyjna – zgoda na budowę zbiornika bezodpływowego oraz własnego ujęcia wody.


Działka 2/63, powierzchnia 3338m2 - cena 166 900 zł
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.


Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun
799 077 000 – Dominika Szramiak
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA