Obiekt na sprzedaż

Złocieniec
OFERTA NR: 6648304
2 200 000 zł

Specyfikacja

CENA
2 200 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Złocieniec
POWIERZCHNIA
1915 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2024-03-27
CENA ZA M2
1148.32 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ O POW. 5106M2 ZABUDOWANĄ KOMPLEKSEM BUDYNKOW UŻYTKOWYCH, PRODUKCYNYCH I WARSZTATÓW O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 1915,85M2 W ZŁOCIEŃCU (POWIAT DRAWSKI)


Nieruchomość składa się z działki gruntowej numer 3/2 o powierzchni 5106m2 zabudowanej budynkami użytkowymi i urządzeniami budowlanymi, stanowiącymi zorganizowaną całość. Nieruchomość przylega do jednej z głównych ulic miasta – ul. Drawskiej, która jest drogą krajową nr 20. Od strony Drawskiej jest główne wejście do zakładu i wjazd na nieruchomość. Bliskie sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki zabudowane z zabudową produkcyjno – usługową o mieszkaniową. Nieruchomość jest zagospodarowana – ogrodzona i oświetlona. Urządzone jest utwardzone dojście i dojazdy oraz plac manewrowy wewnątrz zakładu. Działka podłączona jest do miejskiej infrastruktury technicznej tj.: sieci wodno – kanalizacyjnej, deszczowej, energetycznej i gazowej.

W skład nieruchomości gruntowej wchodzą:

1. Budynek administracyjno – biurowy o powierzchni użytkowej 270m2.
Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej, przed 1945 rokiem. Obiekt bez podpiwniczenia, jednopiętrowy z poddaszem użytkowym. Elementy budynku: fundamenty kamienne; ściany zewnętrzne murowane z cegły ceramicznej, bez ocieplenia; ściany wewnętrzne murowane z cegły ceramicznej oraz drewniane; stropy drewniane, belkowe; dach drewniany, dwuspadowy, kryty dachówką; schody wewnętrzne drewniane; stolarka okienna drewniana; instalacje – grzewcza – c.o., wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa.

2. Budynek produkcyjny o powierzchni użytkowej 463m2. Budynek wybudowany przed 1945 rokiem w technologii tradycyjnej. Obiekt parterowy, bez podpiwniczenia. Elementy budynku: fundamenty żelbetowe; ściany fundamentowe z cegły; ściany zewnętrzne z cegły ceramiczne, bez ocieplenia; ściany wewnętrzne z cegły ceramicznej; dach żelbetowy typu stropodach, kryty papą; posadzki betonowe; stolarka okienna stalowa; instalacje – c.o., wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna.

3. Budynek produkcyjno – socjalny o powierzchni użytkowej 634m2. Budynek wybudowany w latach 70-tych XX wieku w technologii tradycyjnej. Obiekt dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia. Elementy budynku: fundamenty żelbetowe; ściany fundamentowe z betonu; ściany zewnętrzne z cegły, bez ocieplenia, ściany wewnętrzne z cegły; konstrukcja stropu i dachu żelbetowa, prefabrykowana, dach kryty papą; posadzki cementowe z lastriko i terakotą; stolarka okienna drewniana; instalacje – c.o., wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna.
4. Budynek portierni, kotłowni i magazynu o powierzchni użytkowej 218m2. Budynek wybudowany przed 1945 rokiem w technologii tradycyjnej. Obiekt parterowy bez podpiwniczenia. Elementy budynków: fundamenty żelbetowe; ściany fundamentowe z cegły; ściany zewnętrzne z cegły ceramicznej, bez ocieplenia; ściany wewnętrzne z cegły ceramicznej; dach żelbetowy typu stropodach, kryty papą; posadzki cementowe; stolarka okienna stalowa; instalacje – c.o., wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna.

5. Budynek – hala warsztatowa o powierzchni użytkowej 330,85m2. Budynek wybudowany w latach 70-tych XX wieku w technologii tradycyjnej. Obiekt parterowy, bez podpiwniczenia. Elementy budynku: fundamenty żelbetowe; ściany fundamentowe z betonu; ściany zewnętrzne z cegły kratówki; ściany wewnętrzne z cegły; dach typu stropodach, prefabrykowany, kryty papą, posadzki cementowe; stolarka okienna stalowa; instalacje – c.o., wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna.

Działka 3/2 o powierzchni 5106m2 posiadająca Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka z przeznaczeniem terenu pod zabudowę usług oświaty (Zakłady Doskonalenia Zawodowego, warsztaty szkolne), zabudowa usługowa z dopuszczeniem zachowania istniejących zakładów produkcyjnych bez prawa rozbudowy.

Szczegółowe ustalenia:
- minimalna wielkość działki – 500m2,
- minimalna szerokość frontu działki – 20m,
- kąt linii podziałowej w stosunku do ulicy – prostopadły +/- 30
°,
- wysokość zabudowy – do 2 kondygnacji, nie wyżej niż 10,5m od powierzchni terenu przy najniższym wejściu do budynku do górnej powierzchni pokrycia dachu lub kalenicy,
- geometria dachu – płaskie i pochyłe dwuspadowe i wielospadowe,
- kąt nachylenia dachu – do 45
°,
- powierzchnia zabudowy – nie więcej niż 60% powierzchni działki,
- powierzchnia biologicznie czynna – nie mniej niż 10% powierzchni działki,
- dojazd – z ulicy Drawskiej – istniejący zjazd,
- woda – z wodociągu miejskiego w ulicy Drawskiej,
- energia elektryczna – z sieci w ulicy Drawskiej,
- gaz – z gazociągu w ulicy Drawskiej,
- ścieki sanitarne – do kolektora sanitarnego w ulicy Drawskiej.

DODATKOWE INFORMACJE:
- stan prawny – pełna własność,
- woj. Zachodniopomorskie, powiat drawski, miasto Złocieniec,
- w skali miasta działka posadowiona w strefie peryferyjnej na obszarze zabudowy magazynowej i usługowej,
- teren równy, płaski,
- kształt geodezyjny nieruchomości regularny,
- nieruchomość obecnie w części dzierżawiona – możliwość kontynuowania dzierżaw.

CENA: 2 200 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 397 – Dominika Szramiak

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA