Działka na sprzedaż

Machowinko
OFERTA NR: 6607176
299 000 zł

Specyfikacja

CENA
299 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Machowinko
POWIERZCHNIA
1605 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2024-01-15
CENA ZA M2
186.29 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ POŁOŻONĄ POD LASEM W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI MACHOWINKO W MALOWNICZYM REGIONIE POJEZIERZA SŁUPSKIEGO O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1605 M2

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży działkę położoną w urokliwej miejscowości Machowinko, w sercu gminy Ustka. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących harmonii z naturą oraz bliskością nowoczesnej infrastruktury.

Działka znajduje się w pobliżu przepięknego otoczenia natury, wśród malowniczych terenów zielonych. Miejscowość Machowinko to raj dla miłośników spokoju i wyciszenia, a jednocześnie oferuje doskonały dostęp do atrakcji turystycznych i rekreacyjnych. Działka graniczy z urokliwym lasem, co daje nie tylko niesamowity widok zza okna. Oferta to nie tylko szansa na zakup wymarzonej działki pod własny dom, ale również potencjał inwestycyjny.

Machowinko, urokliwa miejscowość położona w malowniczym regionie Pojezierza Słupskiego, w gminie Ustka. Miejscowość ta oferuje wiele atrakcji przyrodniczych i turystycznych, a jej położenie w pobliżu Morza Bałtyckiego sprawia, że stanowi idealną bazę wypadową dla miłośników plażowania i wodnych atrakcji. Jednym z największych walorów Machowinka są piękne, zielone lasy, które je otaczają. W okolicy znajdują się też jeziora, rzeki i malownicze pola, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Jeśli szukasz miejsca na działkę pod budowę swojego domu, Machowinko może okazać się idealnym wyborem. Miejscowość oferuje spokój i ciszę, co z pewnością docenią osoby, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Bliskość Morza Bałtyckiego i piękne okolice zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Na terenie istnieje dobrze rozwinięta sieć oznakowanych szlaków pieszych, które ułatwiają turystyczną wycieczkę. Prowadzą one przez najbardziej atrakcyjne, jak pod względem krajobrazowym, tak i krajoznawczym tereny. Piękne jeziora, wspaniałe zielone lasy i łąki, genialne i niepowtarzalne szlaki. Wymienione uwarunkowania przyrodnicze sprawiają, że teren jest atrakcyjny pod względem mieszkaniowym oraz turystycznym. O dużym potencjale Machowinka świadczy jego położenie w strategicznym miejscu – w bliskim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego oraz w sąsiedztwie stolicy powiatu, miasta Słupsk.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- dojazd do działki drogą szutrową,
- brak uzbrojenia,
- działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 23.MN/ZP - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o charakterze rezydencjonalnym, teren zabudowy rekreacji indywidualnej o charakterze rezydencjonalnym, tereny zieleni urządzonej.

Cena 299.000 PLN.

POWIERZCHNIE:

4/8 - pow. 0,04 ha
4/9 - pow. 0,04 ha
4/16 - pow. 0,0403 ha
4/17 - pow. 0,0402 ha

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 – Marta Patyna (opiekun oferty)

799 799 313 – Marta Rutkowska
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun
799 799 397 – Dominika Szramiak
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA