Działka na sprzedaż

Rzuski Las
OFERTA NR: 6649377
181 110 zł

Specyfikacja

CENA
181 110 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Rzuski Las
POWIERZCHNIA
6037 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2024-03-28
CENA ZA M2
30.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY

DZIAŁKĘ (1MN) O POWIERZCHNI 6037M2 W MIEJSCOWOŚCI RZUSKI LAS (GMINA GŁÓWCZYCE) W SPOKOJNEJ I MALOWNICZEJ CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI NIEOPODAL SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO.

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 6037m2 z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym w malowniczej części Rzuskiego Lasu (gmina Główczyce) 7,5km od jeziora Łebsko.

Przeznaczenie terenu:
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego

Parametry i wskaźniki kształtowania nowej zabudowy:
- budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym lub nieużytkowym (podpiwniczony lub niepodpiwniczonym) o wysokości do 8,5m (od poziomu terenu do kalenicy) z dachem dwu – lub wielospadowym, o symetrycznym nachyleniu połaci dachowych pod kątem około 27-45° (kryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym); kolor pokrycia dachowego: odcienie koloru ceglasto-brązowego,
- budynek gospodarczy o wysokości do 6m o architekturze w zawiązaniu do budynku mieszkalnego,
- nieprzekraczalne linie zabudowy – ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy 20m od granicy pasa drogowego drogi stanowiącej własność Gminy Główczyce (działka nr 80/1) oraz 12m od granicy lasu (działka nr 39),
- wskaźnik powierzchni zabudowy terenu 1MN – do 5%,
- szerokość elewacji frontowej – do 12m,
- poziom posadzki parteru nie powinien przekraczać 50cm od projektowanego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku.


Rzuski Las to urokliwa miejscowość położona w gminie Główczyce, w województwie pomorskim, w północnej Polsce. Jest to typowa wiejska okolica, która zachwyca swoim spokojem, pięknem natury i tradycyjnym charakterem. Miejscowość ta ma niewielką liczbę mieszkańców, co przyczynia się do atmosfery ciszy i odprężenia. Miejscowości oferują różnorodność krajobrazów i atrakcji, od pięknych plaż nad Bałtykiem po malownicze tereny leśne. W okolicy Rzuskiego Lasu można również natrafić na liczne jeziora, które są doskonałym miejscem do relaksu i aktywnego wypoczynku. Jeziora te często otoczone są lasami i pagórkami, co dodaje im uroku i sprawia, że są idealnym miejscem na wędkowanie, kąpiele czy wycieczki rowerowe. Atuty lokalizacji Rzuskiego Lasu to przede wszystkim jego spokojna atmosfera, bliskość natury oraz możliwość korzystania z licznych atrakcji turystycznych w okolicy. Malowniczy teren zielony, bogaty w lasy, jeziora i rezerwaty przyrody, przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku oraz tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą i chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.

Miejscowości w pobliżu Rzuskiego Lasu: Główczyce – 6,9km, Izbica – 7,8km, Wicko – 11,5km, Łeba – 23,7km, Czołpino – 33,6km, Słupsk – 37,9km, Kluki – 37km.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność,
- dojazd z drogi stanowiącej własność Gminy Główczyce (działka nr 80/1),
- zaopatrzenie w wodę z wodociągu – zgodnie z warunkami zarządzającego siecią,
- odprowadzenie ścieków bytowych – szczelny zbiornik bezodpływowy,
- ogrzewanie z indywidualnego niskoemisyjnego lub nieemisyjnego źródła ciepła,
- zaopatrzenie w energię energetyczna – zgodnie z warunkami technicznymi ENERGA – OPERATOR S.A,
- odprowadzenie wód opadowych na własną działkę.

Działka nr 528/3, powierzchnia 6037m2 – cena 181 110 PLN.
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 799 397 – Dominika Szramiak
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA