Dom na sprzedaż

Darłowo
OFERTA NR: 6644529
2 290 000 zł

Specyfikacja

CENA
2 290 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Darłowo
POWIERZCHNIA
404 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
9
WPROWADZONO
2024-03-20
CENA ZA M2
5660.05 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ RENTOWNY BUDYNEK MIESZKALNY WIELOLOKALOWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 404,59M2 Z HALĄ USŁUGOWĄ POSADOWIONY NA DWÓCH DZIAŁKACH O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 2446M2 W DARŁOWIE PRZY UL. DŁUGIEJ!


Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w dogodnym punkcie Darłowa, przy ulicy Długiej. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących rentownego obiektu o potencjale zarobkowym niedaleko Morza Bałtyckiego – 2,45km. Nieruchomość składa się z dwóch głównych elementów: wielolokalowego budynku mieszkalnego oraz przestronnej hali usługowej, zlokalizowanych na dwóch działkach o łącznej powierzchni działek 2446m2.

Idealna lokata kapitału! Ze względu na nadmorskie i podmiejskie położenie Darłowa, miejscowość intensywnie się rozwija. Stale rośnie osiedle mieszkalno-pensjonatowe obejmujące liczne budynki mieszkalne z pokojami na wynajem, pensjonaty, kompleksy domków campingowych, także ośrodki wypoczynkowe!

Działka 50/13 o powierzchni 1213m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym wielolokalowym o łącznej powierzchni 404,59m2. Budynek mieszkalny składa się z 4 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, w skład których wchodzą 3 lokale mieszkalne podzielone na 6 niezależnych apartamentów tj:
- Lokal numer 1 na parterze (57,82m2): apartamenty o pow. 31,95m2 oraz 25,87m2. Oba apartamenty składają się z pokoi z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienek z WC.
- Lokal numer 2 na parterze (48,27m2):
apartamenty o pow. 26,01m2 oraz 22,26m2. Oba apartamenty składają się z pokoi z aneksem kuchennym oraz łazienek z WC.
- Lokal numer 3 na parterze (65,11m2)
: obecnie w stanie surowym, do wykończenia z możliwością zaadaptowania pod jeden duży, bądź dwa mniejsze apartamenty.
- Lokal numer 4 na piętrze (178,81m2): duży lokal mieszkalny, na który składa się holl z klatką schodową, dwa pokoje, garderoba, salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz WC.
- Powierzchnia wspólna (54,58m2) na którą składa się kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wszystkie wykończone apartamenty na parterze oraz piętrze są w dobrym stanie technicznym i dobrym standardzie. Podłogi z estetycznych terakotach, ściany w gładziach, pomalowane estetycznymi, pastelowymi kolorami. Łazienki z WC wyłożone w całości bardzo dobrze komponującą się ze sobą terakotą i glazurą, wyposażone w muszle sedesowe, umywalki, kabiny prysznicowe bądź wannę oraz pralki. Każdy z apartamentów posiada odrębne wejście z zewnątrz budynku.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE BUDYNKU:
- rok budowy – 1985r.,
- rok modernizacji – 2014r. oraz 2020r.,
- podstawa centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody – piec z 2018r., na paliwo stałe, dodatkowo zbiornik na wodę o pojemności 500l,
- ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach,
- wszystkie okna PCV wymienione w 2018r.,
- konstrukcja budowlana – podwójna cegła dziurawka + styropian 10cm,
- wymienione wszelkie instalacje (elektryczna, wodno – kanalizacyjna),
- pokrycie dachu – papa termozgrzewalna,
- drzwi wejściowe antywłamaniowe,
- działka posiadająca MPZP, działka z przeznaczeniem terenu pod zabudowę usługową i mieszkalną.

Działka 50/12 o powierzchni 1233m2 zabudowana halą usługową z dwoma pomieszczeniami o powierzchni 113m2 + 50m2. Działka posiadająca Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka z przeznaczeniem terenu pod zabudowę usługową i produkcyjno – składową.
Szczegółowe ustalenia: na terenie dopuszcza się:
- zabudowę usługową, produkcyjną lub składową o charakterze nieuciążliwym dla mieszkalnictwa,
- budynki usługowe, produkcyjne, składowe lub o funkcji mieszanej,
- lokal mieszkalny dla właściciela w budynku usługowym o powierzchni nieprzekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku),
- budynki gospodarcze, garażowe lub garażowo – gospodarcze, wiaty jako uzupełnienie dla funkcji podstawowej,
- realizację urządzeń i obiektów infrastruktury technicznej,
- zieleń izolacyjną z zaleceniem stosowania gatunków rodzimych,

Darłowo to nadmorski kurort, prężnie rozwijający się port morski, z nowoczesną mariną, dziesiątkami statków i łodzi wędkarskich a także jedynym w Polsce parkiem wodnym ze słoną bałtycką wodą. Darłowo to miejsce cieszące się uznaniem wśród turystów i wczasowiczów. Ponad 5 km szerokich plaż o miękkim, delikatnym i czystym piasku są miejscem idealnym do wypoczywania nie tylko latem, ale każdego dnia roku. Darłowo to nie tylko turystyka i rybactwo, ale też port handlowy. Dzisiaj Darłówko – nadmorska dzielnica Darłowa – szczycąca się unikalnym mikroklimatem z dużą zawartością leczniczego jodu, szerokimi piaszczystymi plażami oraz urokliwym portem rybacko – turystycznym. Liczne szlaki piesze oraz rowerowe, a także atrakcyjna baza noclegowo-gastronomiczna Przewłoki oraz Ustki sprawia, że wypoczywa się w tej miejscowości wspaniale.

CENA: 2 290 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
799 799 397 – Dominika Szramiak
669 647 067 – Karolina Jakuczun
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA