Mieszkanie na sprzedaż

Sopot
OFERTA NR: 6654470
670 000 zł

Specyfikacja

CENA
670 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Sopot
POWIERZCHNIA
49 m2
PIĘTRO
niski parter
BALKON
brak
ILOŚĆ POKOI
2
WPROWADZONO
2024-04-09
CENA ZA M2
13491.74 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ PARTER BUDYNKU DWURODZINNEGO O POWIERZCHNI 49,66M2 W SOPOCIE PRZY ALEI NIEPODLEGŁOŚCI.

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z dużym potencjałem inwestycyjnym! Lokal mieszkalny o powierzchni 49,66m2 znajduje się na parterze dwurodzinnego budynku mieszkalnego. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o pow. 8,82m2 i 4,35m2.

Mieszkanie to powierzchnia 49,66m2, na którą składa się: wiatrołap (4,9m2), kuchnia (8,2m2), łazienka z WC (5,66m2) oraz dwa pokoje (18,5m2 i 12,4m2). Dodatkowo do lokalu mieszkalnego przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o powierzchniach 8,82m2 i 4,35m2.


Mieszkanie oferuje nie tylko wygodę, ale także potencjał inwestycyjny, będąc doskonałą propozycją dla osób poszukujących atrakcyjnego mieszkania dla siebie lub inwestycji o dużym potencjale. Dzięki swojemu usytuowaniu na parterze, mieszkanie zapewnia wygodę użytkowania, a także stwarza możliwość wykorzystania przestrzeni w sposób elastyczny i kreatywny. Doskonała lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, w tym sklepów, restauracji, szkół oraz terenów rekreacyjnych, co sprawia, że życie w tym miejscu staje się komfortowe i pełne wygód. Obecność miejsc parkingowych przed budynkiem to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które zwiększa atrakcyjność tej nieruchomości dla osób ceniących sobie wygodę i mobilność.

Dużym atutem jest fakt, że lokal mieszkalny znajdujący się nad oferowanym do sprzedaży lokalem mieszkalnym znajduje się w zasobach miasta Sopotu, otwierając perspektywę wykupienia mieszkania oraz posiadania dwulokalowego budynku wolnostojącego. Ten unikalny potencjał sprawia, że nieruchomość nie tylko zapewnia komfortowe warunki do mieszkania, ale także stwarza możliwości rozwoju i inwestowania w dalszą adaptację tego miejsca. Mieszkanie, ze względu na swoje walory lokalizacyjne, infrastrukturę oraz perspektywy inwestycyjne, stanowi niepowtarzalną okazję dla osób poszukujących atrakcyjnej nieruchomości zarówno pod kątem mieszkania, jak i inwestycji.


DODATKOWE INFORMACJE:

- stan prawny – pełna własność,
- czynsz na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej – 707 PLN (zimna woda, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatacja, wynagrodzenie zarządcy), dodatkowo zużycie energii elektrycznej oraz gazu,

- podstawa centralnego ogrzewania i ciepłej wody – dwufunkcyjny piec gazowy,
- wszystkie okna drewniane, nowego typu,
- przynależne dwa pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 13,17m2,
- budynek podłączony do sieci: kanalizacyjnej, wodociągowej, gazowej, elektroenergetycznej
- mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.


CENA: 670 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun

503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 799 397 – Dominika Szramiak
728 111 007 – Przemek Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA