Działka na sprzedaż

Głobino
OFERTA NR: 4890514
505 000 zł

Specyfikacja

CENA
505 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Głobino
POWIERZCHNIA
11617 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2018-06-08
CENA ZA M2
43.47 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ ROLNĄ położoną w GŁOBINIE o powierzchni 1.1617 m kw.,(działka nr 109/5). Działka w kształcie prostokąta. Teren płaski. Brak uzbrojenia. W chwili obecnej działka o statusie rolna - pastwisko V klasa. Możliwość podzielenia działki. Dojazd drogą gminną oraz drogami wewnętrznymi. Dla przedmiotowej nieruchomości nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, ani nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

CENA: 505.000 PLN 
Wynagrodzenie prowizyjne pokrywa strona kupująca!

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA