Działka na sprzedaż

Smołdziński Las
OFERTA NR: 6425245
247 500 zł

Specyfikacja

CENA
247 500 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdziński Las
POWIERZCHNIA
1500 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-06-23
CENA ZA M2
165.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ POŁOŻONĄ W MIEJSCOWOŚCI SMOŁDZIŃSKI LAS O POWIERZCHNI 1500 m2.

Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój oraz chcących aktywnie spędzić swoje wakacje. Wiele pobliskich atrakcji, piękna plaża w Czołpinie (strzeżona przez ratowników WOPR), Latarnia Morska, Ruchome Wydmy, Wieża Widokowa na terenie byłej bazy rakietowej, Przepiękna i Dziewicza Plaża, Jeziora Lagunowe (Łebsko, Gardno, Dołgie Wielkie i Małe) Szlaki Piesze i Rowerowe w Słowińskim Parku Narodowym, a także specyficzny mikroklimat pozwalają wyjątkowo spędzić czas.

Dojazd do działki wewnętrzną drogą. Media: woda przy granicy działki. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Nr 223/27 - 1500 m kw. 

Cena: 247 500 PLN

Wynagrodzenie prowizyjne dla biura pokrywa strona kupująca.

IDEALNA OFERTA DLA OSÓB ceniących sobie ciszę i spokój, nieskażoną przyrodę, wysokie brzegi, szerokie, piaszczyste plaże, las, wycieczki piesze i rowerowe. Smołdziński Las położony jest na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje coś, czego nigdy nie doświadczysz w typowych nadmorskich kurortach!!! 

PRZEDSTAWIONA OFERTA PRZEZNACZONA JEST ZARÓWNO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, JAK I FIRM, KTÓRE ZAINTERESOWANE SĄ INWESTYCJĄ W TEJ POPULARNEJ NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI SKĄD „KROK” NAD MORZE, DO JEZIOR CZY W OKOLICE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami: 

728 202 030 - Marta Patyna (opiekun oferty)

503 901 101 - Adrianna Iwanicka 

728 111 007 - Przemysław Pryzwan 

799 799 313 - Marta Rutkowska

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA