Lokal na sprzedaż

Poddąbie
OFERTA NR: 6210242
1 249 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 249 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Poddąbie
POWIERZCHNIA
157 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
3
WPROWADZONO
2022-07-05
CENA ZA M2
7936.71 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ DWUFUNKCJONALNY, DOCHODOWY OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY, O POWIERZCHNI 157,37M2, POŁOŻONY W CENTRUM LETNISKOWEJ MIEJSCOWOŚCI W PODDĄBIU.

Inwestycja w nieruchomość nad polskim morzem jest obecnie jedną z najlepszych lokat kapitału z oczekiwaną stopą zwrotu.

Poddąbie to mała wioska tuż nad morzem położona w malowniczym odcinku wybrzeża w połowie odległości pomiędzy Ustką, a Rowami w województwie Słupskim. Jest ona niewątpliwie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc spędzenia urlopu - szczególnie jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, względnie nieskażoną przyrodę, wysokie brzegi, las, wycieczki piesze i rowerowe. Położona na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje coś czego nigdy nie doświadczysz w typowych nadmorskich kurortach. Plaża w Poddąbiu położona jest pod klifem - latem wyznaczane jest tu letnie kąpielisko o długości około 100 metrów.

Proponujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni 157,37m2, usadowiony na działce mierzącej 150m2, w zabudowie szeregowej z przeznaczeniem usługowo-handlowym z wygospodarowanym poddaszem użytkowym dla funkcji mieszkalnej. Usytuowany w centrum miejscowości Poddąbie, oddalony od plaży w odległości 200m. Obiekt od wschodu graniczy z ciągiem pieszym, od zachodu z ciągiem dostawczym. Architektura obiektu jest jednakowa: cegła i drewno zastosowane w elewacji, charakteryzują się budownictwem regionalnym. Duże powierzchnie otworów okiennych w elewacji frontowej podkreślają charakter usługowy nieruchomości.

Obiekt posiada dwie strefy funkcjonalne rozmieszczone kondygnacyjnie:

Pierwsza kondygnacja to powierzchnia handlowa jednoprzestrzenna, z wydzielona częścią sanitarna oraz osobną powierzchnią przeznaczona pod lokalizację klatki schodowej.

Druga kondygnacja to część usługowa w zakresie noclegów, w której w skład wchodzi:

  • Komunikacja pionowa,
  • Hall,
  • 3 pokoje z łazienkami (Każdy pokój w pełni urządzony oraz przystosowany pod wczasowiczów. Wszystkie pomieszczenia są w dobrym stanie technicznym, jak i standardzie. Podłogi kaflowe, na której umieszona została wykładzina podłogowa. Ściany oaz sufity w gładzi. W łazienkach terakoty, na ścianach łazienek glazura. Łazienki wyposażone w muszle sedesowe, umywalki i kabiny prysznicowe.

Ze względu na dwufunkcyjność, cześć handlowa zaliczona została do sezonowego użytkowania bez ogrzewania, poddasz zaś ogrzewane jest elektrycznymi promiennikami ciepła.

DODATKOWE INFORMACJE:

- instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,
- wentylacja: grawitacyjna,
- łatwy fundamentowe i stopa fundamentowa – żelbetowe wylewane
- ściany fundamentowe z bloczków betonowych gr. 24 cm i gr.39 na zaprawie cementowej, ocieplane od wewnątrz styropianem gr. 8cm,
- ściany zewnętrzne w części poddasza- bloczki gazobetonowe gr.24 cm + styropian gr. 10 cm + tynk żywiczno – akrylowy,
- słupy konstrukcyjne żelbetonowe wylewne,
- podciągi żelbetonowe wylewane,
- nadproża żelbetowe prefabrykowane i wylewne,
- dach drewniany o konstrukcji krokwiowo-płatwiowej
- taras i balkon - płyta żelbetowa monolityczna gr. 12cm

CENA: 1 249 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemek Pryzwan
669 647 067 – Karolina Jakuczun
799 799 313 - Marta Rutkowska
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
728 202 030 - Marta Patyna

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA