Lokal do wynajęcia

Jezierzyce
OFERTA NR: 6448314
3999 zł

Specyfikacja

CENA
3999 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Jezierzyce
POWIERZCHNIA
86 m2
PIĘTRO
przyziemie
ILOŚĆ POKOI
5
WPROWADZONO
2023-08-09
CENA ZA M2
46.39 zł

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA CZĘŚĆ ATRAKCYJNEGO BUDYNKU USŁUGOWEGO ZLOKALIZOWANEGO W JEZIERZYCACH, PRZY UL. GŁÓWNEJ (11KM OD SŁUPSKA) O POWIERZCHNI 86,2M2.
OGRZEWANIE W CENIE CZYNSZU NAJMU!

Oferujemy do wynajęcia część budynku usługowego usytuowanego w miejscowości Jezierzyce (11km od Słupska). Najmowana powierzchnia składa się z 5 pomieszczeń biurowych oraz części socjalno-higienicznej. Pełen rozkład pomieszczeń gwarantuje optymalne wykorzystanie przestrzeni. Najmowana powierzchnia posiada niezależne wejście do budynku, co zapewni prywatność i swobodny dostęp. Lokal nie koliduje z innymi częściami budynku, co zapewni spokojne i wygodne użytkowanie. To doskonała okazja, aby zapewnić Twojej firmie komfortową i funkcjonalną przestrzeń do pracy.

Budynek o charakterze usługowo – biurowym, oferujący powierzchnie przeznaczone zarówno na biura, jak i gabinety. Budynek został w pełni wykończony z dobrej klasy materiałów budowlanych. Oferowana do wynajmu powierzchnia znajduje się na parterze i daje ogromne możliwości adaptacji na różne rodzaje działalności. Bezpośrednio przed wejściem do budynku znajdują się miejsca parkingowe.

Na powierzchnię części najmowanego budynku (86,2m2) składa się:
- wiatrołap (2,5m2),
- komunikacja (12,2m2),
- pom. socjalne (4,4m2),
- pom. higieniczno-sanitarne (3,8m2),
- pom. higieniczne (1,2m2),
- WC (0,9m2),
- 5 pom. biurowych (15,8m2; 11,8m2; 11,2m2; 11,2m2; 11,2m2).

Stan techniczny: Bardzo dobry, systematycznie prowadzona gospodarka remontowa.

Dodatkowe udogodnienia: Ogólnodostępny parking dla Klientów, możliwość wynajęcia placu magazynowego o powierzchni 600m2. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują dodatkowego miejsca na przechowywanie towarów. Ogrzewanie wliczone w cenę czynszu wolnego.

Przestronne pomieszczenia biurowe: Oferujemy 5 przestronnych pomieszczeń biurowych, które będą gotowe do dostosowania do indywidualnych potrzeb. Każde pomieszczenie jest jasne, przyjazne i sprzyja efektywnej pracy. Można w nich stworzyć nowoczesne stanowiska pracy, sale konferencyjne czy przestrzenie kreatywne.

Część socjalno-higieniczna: W ofercie znajduje się również wygodna część socjalno-higieniczna, aby zapewnić wygodne i komfortowe warunki pracy dla pracowników.

Ogólnodostępny parking: Przed budynkiem znajduje się przestronny, ogólnodostępny parking, który jest dostępny dla Klientów oraz pracowników. To wygodne rozwiązanie dla odwiedzających firmę gości.

Bardzo dobry stan techniczny: Budynek jest utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym. Regularnie przeprowadzana jest gospodarka remontowa, aby zapewnić bezproblemową pracę i komfort użytkowania przestrzeni biurowej.

DODATKOWE INFORMACJE:
- ogrzewanie z pieca gazowego – OGRZEWANIE WLICZONE W CZYNSZ NAJMU,
- możliwość wynajęcia placu magazynowego,
- Internet,
- okna 3-szybowe,
- budynek ocieplony styropianem 20cm,
- docieplone – 15cm styropianu oraz zaizolowane poszycie dachowe,
- ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem,
- możliwość umieszczenia szyldu reklamowego.

CENA NIERUCHOMOŚCI:
CZYNSZ WOLNY – 3999 zł netto + 23%VAT,
KAUCJA ZWROTNA – 3999 zł,
Wynagrodzenie pośrednika jednorazowo jednomiesięczny czynsz wolny.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan
728 202 030 – Marta Patyna
799 799 397 – Dominika Szramiak
669 647 067 – Karolina Jakuczun

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA