Lokal na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 6658260
26 000 zł

Specyfikacja

CENA
26 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
34 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
2
WPROWADZONO
2024-04-15
CENA ZA M2
760.23 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-BIUROWY W CENTRUM MIASTA - PRZY UL. WOLNOŚCI W SŁUPSKU O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 34,20 M2! PARTER, DUŻE WITRYNY!

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo – biurowo – handlowy z dwoma wejściami, zlokalizowany w Słupsku przy ul. Wolności. Lokal o bardzo korzystnym rozkładzie, z pomieszczeniem socjalnym oraz toaletą. Idealne miejsce pod prowadzenie działalności!
Teren targowiska znajduje się pod całodobową ochroną oraz jest zamykany w godzinach nocnych.


Box handlowy położony na parterze w ścisłym centrum Słupska przy ul. Wolności. Wejście na targowisko również od ulicy Reymonta. Lokal położony przy głównym ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego, jak i samochodowego. Lokalizacja generuje duży przepływ potencjalnych klientów i oferuje dostępność miejsc parkingowych. Wejście do lokalu odbywa się bezpośrednio z ulicy.


W pobliżu znajdują się liczne oddziały handlowo – usługowe tj.: Przychodnia lekarska, salon optyczny, Radca Prawny, Urząd Pocztowy, Centrum Handlowe Manhattan i Wokulski, a także powstają nowoczesne osiedla i centra biznesowe. Stacja PKS, PKP, liczne przystanki komunikacji miejskiej i rozbudowana infrastruktura drogowa sprawiają, że dzielnica ma doskonałe połączenie z innymi częściami miasta.

 

CENA NIERUCHOMOŚCI: 26 000 PLN

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

799 799 397 - Dominika Szramiak (opiekun oferty)

799 799 313 - Marta Rutkowska

728 202 030 - Marta Patyna

503 901 101 - Adrianna Iwanicka

728 111 007 - Przemek Pryzwan

669 647 067 - Karolina Jakuczun
 

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA