Działka na sprzedaż

Jarosławiec
OFERTA NR: 6470202
539 000 zł

Specyfikacja

CENA
539 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Jarosławiec
POWIERZCHNIA
986 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-09-22
CENA ZA M2
546.65 zł

Opis nieruchomości

OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKĘ o powierzchni 986 m2 w UROKLIWEJ MIEJSCOWOŚCI JAROSŁAWIEC - wspaniały klimat i krajobrazy, sosnowe lasy, czysta woda w morzu! 

Jarosławiec - malownicza miejscowość turystyczna, najlepsza miejscowość nad morzem, po dwóch stronach miejscowości znajdują się jeziora Wicie oraz Wicko.

Jarosławiec to malownicze miejsce turystyczne położone bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim. Niegdyś wioska rybacka, której ukrytym skarbem był bursztyn, dziś miejscowość przyciągająca do siebie wspaniałymi zachodami słońca, wodą najczystszą od wielu lat na środkowym wybrzeżu. Obecność lasów, czystość wody i przyjazny klimat to czynniki, które gwarantują udany wypoczynek i wyróżniają Jarosławiec na tle innych miejscowości turystycznych nad Morzem Bałtyckim.

Jarosławiec przyciąga rocznie wielu turystów licznymi atrakcjami, takimi jak: latarnia morska, Aquapark, sztuczny stok narciarski, NAJWIĘKSZĄ SZTUCZNĄ PLAŻĄ W EUROPIE O POWIERZCHNI 5 HEKTARÓW, nazywaną „plażą Dubaj”. Do tego w Jarosławcu znajduje się muzeum bursztynu, port, gdzie można nabyć od rybaków świeżą rybkę oraz liczne restauracje, puby i miejsca przyjazne do spędzenia popołudnia czy wieczoru w gronie bliskich. Dla osób pragnących spędzić czas aktywnie wzdłuż wybrzeża ciągnie się jedna z tras rowerowych Velo Baltica.

DLA PRZEDMIOTOWEJ DZIAŁKI OBOWIĄZUJE MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY POSTOMINO!!! – TEREN OZNACZONY SYMBOLEM – 14 UH, MN - Teren zabudowy hotelowej i mieszkaniowej,

FUNKCJA OBSZARU:
obiekty usług hotelowych z wyłączeniem campingów i pól namiotowych,
- obiekty zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
- nieuciążliwe usługi handlu i gastronomii o powierzchni nie przekraczającej 50% powierzchni parteru budynku, z elewacją wejściową od strony dróg,

DODATKOWE INFORMACJE:
- działka położona przy ul. Admiralskiej w Jarosławcu,
- status prawny: pełna własność, bez obciążeń,
- media: energia elektryczna, woda, kanalizacja w działce,
- działka płaska,

działka numer 113/5 – powierzchnia 986 m2
CENA: 539.000 PLN - Wynagrodzenie prowizyjne dla biura pokrywa strona Kupująca.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta Patyna (opiekun oferty)
728 111 007 - Przemek Pryzwan
799 799 313 - Marta Rutkowska
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA