Dom na sprzedaż

Płaszewko
OFERTA NR: 6655190
1 200 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 200 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Płaszewko
POWIERZCHNIA
127 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
3
WPROWADZONO
2024-04-10
CENA ZA M2
9448.82 zł

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OFERTĄ SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO O POWIERZCHNI 127M2 Z 7 BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI POSADOWIONYMI NA DZIAŁCE 8 600M2 W BARDZO SPOKOJNEJ I CICHEJ CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI PŁASZEWKO


Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o imponującej powierzchni 8 600m2 zlokalizowanej w Płaszewku (gmina Redzikowo), obejmującą dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 127m2 oraz liczbę siedmiu pomieszczeń gospodarczych o łącznej pow. ok. 450m2. Dzięki dużej powierzchni działki oraz możliwości podziału jej na mniejsze działki z wyznaczoną już drogą wewnętrzną, nieruchomość ta oferuje nieograniczony potencjał zarówno dla osób poszukujących dużych areałów, jak również prywatnych inwestorów.

Działka jest prawdziwym rajem dla miłośników natury i spokoju, jest bardzo ładnie zagospodarowana różnorodnymi nasadzeniami drzew, krzewów ozdobnych oraz kwiatów, tworząc malowniczy krajobraz ogrodu. Dodatkowo, na terenie działki znajduje się uroczy mały sad, natomiast na tyle domu zaprojektowano wyjątkową przestrzeń relaksacyjną, z ławeczką, huśtawką oraz wędzarnią, zapewniającą idealne miejsce do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem jest naturalna studnia wodna, która stanowi niezależne źródło wody.Przybywając na tę działkę, natychmiast przenosimy się do magicznego świata spokoju i harmonii, gdzie zgiełk codzienności znika w otoczeniu piękna natury. Niepowtarzalnym atutem tej działki jest także możliwość dalszego zagospodarowania, dzięki części znajdującej się z tyłu, która może zostać podzielona na mniejsze działki, zachowując jednocześnie niepowtarzalny charakter istniejących już elementów ogrodu oraz zabudowań. To idealna okazja dla osób poszukujących miejsca, które mogą przekształcić według własnych pomysłów i potrzeb.

Dodatkowo na działce znajduje się siedem budynków gospodarczych, w tym garaż, stodoła, wiata na samochód oraz drewutnia, które zapewniają dodatkową funkcjonalność i miejsce do przechowywania narzędzi, pojazdów oraz drewna opałowego. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu oraz realizacji różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym stanowi doskonałą propozycję dla rodzin wielopokoleniowych. Dom o powierzchni parteru 127m2 został starannie podzielony na dwie niezależne części, co umożliwia komfortowe zamieszkanie dwóch rodzin. Na parterze znajdują się dwie kuchnie, jedna wyposażona w pełni w sprzęt AGD (zmywarka, płyta indukcyjna, kuchenka elektryczna, pochłaniacz, lodówka, mikrofala), dwie łazienki z toaletami oraz pokoje sypialniane. Całość utrzymana jest w dobrym stanie technicznym, a modernizacja przeprowadzona w 2016 roku zapewnia nowoczesne rozwiązania i wygodę użytkowania. W jednym z pokoi znajduje się kominek z systemem rozprowadzania ciepła, który tworzy przytulną atmosferę w chłodniejsze dni. Poddasze użytkowe stanowi dodatkową przestrzeń do aranżacji według własnych potrzeb i preferencji, co daje możliwość stworzenia dodatkowych pokoi lub przestrzeni rekreacyjnych.

Na powierzchnię parteru domu (127m2) składa się:
- wiatrołap (4,3m2),
- dwa korytarze (8,3m2 i 7,5m2),
- pokój 1 z kominkiem (38m2),
- pokój 2 (23,1m2),
- pokój 3 (9,5m2),
- dwie kuchnie (18,1m2 i 3,8m2),
- łazienka z WC (7,3m2),
- WC (1,2m2),
- łazienka (5,9m2).

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia dotyczące projektowanej zabudowy:
- wysokość budynku mieszkalnego – do II kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe),
- budynek może być podpiwniczony,
- dach dwuspadowy lub wielospadowy, o spadku połaci od 30 do 45 stopni, dopuszcza się dach z naczółkami,
- pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub innymi materiałami dachówko podobnymi,
- dopuszcza się budowę garażu wbudowanego lub przybudowanego do budynku głównego,
- szerokość elewacji frontowej do 18m.

DODATKOWE INFORMACJE:
- stan prawny – pełna własność,
- budynek modernizowany w 2016 roku,
- ściany zewnętrzne – suporex, styropian 6cm, cegła czerwona 12cm,
- ściany wewnętrzne murowane + płyty gipsowe,
- nowe fundamenty, podłogi wylewane,
- nowa instalacja – wodno kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania,
- wszystkie okna PCV,
- pokrycie dachu – blacha,
- ogrzewanie – lewa strona kominek z rozprowadzeniem ciepła, prawa strona ogrzewanie piecowe,
- ciepła woda z pieca na paliwo stałe, zbiornik 200l,
- przyłącze gazowe w granicy działki,
- studnia głębinowa na ogrodzie,
- dojazd droga gminną asfaltową.

CENA: 1 200 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 397 – Dominika Szramiak

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA