Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 6608406
3000 zł

Specyfikacja

CENA
3000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
68 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
2
WPROWADZONO
2024-01-17
CENA ZA M2
44.11 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNY LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-BIUROWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 68,01 m2 W CENTRUM MIASTA - PRZY UL. SOLSKIEGO W SŁUPSKU!
 

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo – biurowo – handlowy w zadbanej kamienicy zlokalizowany w Słupsku przy ul. Solskiego. Lokal o bardzo korzystnym rozkładzie oraz wielu możliwościach aranżacyjnych. Idealne miejsce pod prowadzenie działalności!!!

Lokal położony na parterze w ścisłym centrum Słupska o powierzchni 68,01 m2. Lokal położony przy głównym ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego, jak i samochodowego. Lokalizacja generuje duży przepływ potencjalnych klientów i oferuje dostępność miejsc parkingowych. Wejście do lokalu z ulicy.

Ten przestronny lokal składa się z czterech pomieszczeń: pomieszczenia biurowego, pomieszczenia socjalnego oraz łazienki i osobno WC, o łącznej powierzchni użytkowej 68,01 m². Pomieszczenie biurowe zostało przedzielone ścianką, dzięki czemu można zyskać dodatkowe pomieszczenie. Przy ściance stoi duża przesuwna szafa, dzięki czemu jest miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Wejście do budynku, w którym znajduje się lokal jest bezpośrednio z ulicy, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów. Po wejściu do budynku, znajdujemy się w korytarzu, gdzie siedzibę mają również dwie inne działalności usługowe. Z korytarza mamy bezpośrednio dwa wejścia do lokalu. 

Lokal jest przestronny i nowoczesny, daje wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu możesz dostosować go do swojego indywidualnego stylu i potrzeb. Duże okna zapewniają obfite naturalne światło, co stwarza przyjemne i inspirujące środowisko pracy.

W pobliżu znajdują się liczne oddziały handlowo – usługowe tj.: salon fryzjerski, targowisko handlowe, salon optyczny, Radca Prawny, Urząd Pocztowy, Kancelaria Adwokacka, technikum oraz liceum a także powstają nowoczesne osiedla i centra biznesowe tj. Wileńska Park. Liczne przystanki komunikacji miejskiej i rozbudowana infrastruktura drogowa sprawiają, że dzielnica ma doskonałe połączenie z innymi częściami miasta.

Dodatkowym udogodnieniem dla potencjalnych klientów jest obecność dużej ilości ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy budynku. Dzięki temu klienci mogą bezproblemowo zaparkować swoje samochody i skorzystać z oferowanych usług.

Istnieje możliwość adaptacji lokalu na dwa odrębne lokale mieszkalne z indywidualnymi 
wejściami.

CENA: 3 000 PLN (czynsz wolny) + czynsz do wspólnoty
Wynagrodzenie prowizyjne pokrywa dla biura pokrywa najemca.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 - Przemysław Pryzwan ( opiekun oferty)
728 202 030 - Marta Patyna
799 799 313 - Marta Rutkowska
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
799 799 397 - Dominika Szramiak
669 647 067 - Karolina Jakuczun

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszej stronie:

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA