Działka na sprzedaż

Postomino
OFERTA NR: 6398618
218 400 zł

Specyfikacja

CENA
218 400 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Postomino
POWIERZCHNIA
2730 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-05-18
CENA ZA M2
80.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ  BUDOWLANĄ POŁOŻONĄ  W POSTOMINIE DZIAŁKA O POWIERZCHNI 2730M2 Z PRZEZNACZENIEM POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO JEDNORODZINNĄ ORAZ USŁUGOWĄ

Nadmorska Gmina Postomino położona jest na środkowym wybrzeżu, w północno – wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, między Ustką, Sławnem a Darłowem. Ze względu na bogate walory naturalne, mikroklimat i dostęp do Morza Bałtyckiego jest ona jednym ze znaczących obszarów turystycznych Polskiego Wybrzeża. Dzięki czystemu środowisku zaliczana jest do „Zielonych Płuc Polski”. Teren nadmorski gminy tworzą wydmy porośnięte lasami sosnowymi i mieszanymi z licznymi stanowiskami sosny czarnej. Jesteś miłośnikiem turystyki aktywnej? Pływanie, chodzenie, bieganie, jazda na rowerze czy też konno sprawiają Ci frajdę?? Gmina Postomino jest doskonałym miejscem dla osób aktywnych i wrażliwych na piękno przyrody, dla miłośników turystyki rowerowej i pieszej, dla ludzi ceniących sobie urodę krajobrazów oraz nieskazitelną naturę. Urokliwe zakątki gminy Postomino można podziwiać w trakcie długich spacerów – szlakami pieszymi, podczas przejażdżek rowerowych – szlakami rowerowymi, jak również w trakcie spływów po rzece Wieprza – urozmaiconym oraz niezwykle malowniczym szlakiem kajakowym.


Działka  usytuowany w spokojnym miejscu, pośród wyłącznie oddalonej zabudowy jednorodzinnej, co gwarantuje doskonały wypoczynek na terenie działki. Doskonała, cicha lokalizacja pozwala cieszyć się życiem z dala od wielkomiejskiego zgiełku, oferując jednocześnie bogatą infrastrukturę handlowo – usługową. W promieniu 700m znajduje się szkoła podstawowa oraz stadion sportowy, dodatkowo w pobliskiej okolicy znajduje się: sklep spożywczy, Urząd Gminy, Centrum Kultury i Sportu, Kościół, Poczta Polska. Dojazd do Jeziora Marszewo oraz Jeziora Wicko zajmuje zaledwie 10 min! Dom idealnie nadający się dla rodziny ceniących sobie komfortowe życie w małej miejscowości.
Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

1. Funkcja obszaru:

Podstawowa:
- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 

2. Funkcja  dopuszczalna:
- Zabudowo usługowa do 30% powierzchnio użytkowej budynku, nieuciążliwa w szczególności usługi gastronomii i handlu wzdłuż ciągów komunikacyjnych

- Zabudowa pensjonatowa

DODATKOWE INFORMACJE:
- miejscowy plan zagospodarowania (teren oznaczony symbolem 61MN/U),
- media: sieć wodna, sieć kanalizacyjna, elektryczna w drodze,
- dojazd do działek drogą gminną,
- działka płaska, pośród istniejącej zabudowy jednorodzinnej.

Działka nr 259, powierzchnia 2730m2

CENA: 218 400 PLN (cena do negocjacji)

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
           728 202 030 – Marta Patyna
           799 799 313 – Marta Rutkowska
           728 111 007 – Przemysław Pryzwan
           669 647 067 – Karolina Jakuczun
           503 901 101 – Adrianna Iwanicka

Więcej zdjęć najdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA