Działka na sprzedaż

Dębnica Kaszubska
OFERTA NR: 6454898
450 000 zł

Specyfikacja

CENA
450 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dębnica Kaszubska
POWIERZCHNIA
10000 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-08-23
CENA ZA M2
45.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ ROLNĄ W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI DĘBNICY KASZUBSKIEJ, POŚRÓD ROZLEGŁYCH TERENÓW ZIELONYCH O POWIERZCHNI 10.000 M2.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU DZIAŁKI

Dębnica Kaszubska to niewielka miejscowość kaszubska położona na północnowschodnim obrzeżu Parku Krajobrazowego Dolina Słupi przy drodze wojewódzkiej nr 210 i nad rzeką Skotawą. Na terenie Dębnicy Kaszubskiej istnieje dobrze rozwinięta sieć oznakowanych szlaków pieszych, które ułatwiają turystyczną wycieczkę. Prowadzą one przez najbardziej atrakcyjne, jak pod względem krajobrazowym, tak i krajoznawczym tereny. Piękne jeziora, wspaniałe zielone lasy i łąki, genialne i niepowtarzalne szlaki.

Dębnica Kaszubska położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego, w powiecie słupskim. Miejscowość oddalona jest od miasta Słupsk o około 14km. Dębnica Kaszubska posiada duże walory przyrodniczo – krajobrazowe. Kluczowym elementem krajobrazu miejscowości są lasy. Wymienione uwarunkowania przyrodnicze sprawiają, że teren jest atrakcyjny pod względem mieszkaniowym oraz turystycznym. Atrakcyjne są szczególnie ścieżki przyrodnicze (ścieżka przyrodnicza Krzynia) i szlaki pieszo – rowerowe. Na uwagę zasługuje leśna ścieżka edukacyjna Nadleśnictwa Leśny Dwór. O dużym potencjale Dębnicy Kaszubskiej świadczy jej położenie w strategicznym miejscu – w bliskim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego oraz w sąsiedztwie stolicy powiatu, miasta Słupsk.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka stanowi obszar zabudowań na cele funkcji mieszkaniowych oraz działalności gospodarczych.
Dla działki nie zostały wydane Warunki Zabudowy.

DODATKOWE INFORMACJE:
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie drogą polną,
- media – brak,
- działka płaska.

Działka nr 323, powierzchnia 10.000 m2.

CENA: 450 000 PLN 
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.


Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 – Marta Patyna (opiekun oferty)
799 799 397  Dominika Szramiak
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 111 007 – Przemek Pryzwan
503 901 101 – Adrianna Iwanicka

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA