Działka na sprzedaż

Niewierowo
OFERTA NR: 6243611
98 500 zł

Specyfikacja

CENA
98 500 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Niewierowo
POWIERZCHNIA
894 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-09-01
CENA ZA M2
110.18 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ POŁOŻONĄ W NIEWIEROWIE (KOŁO SIEMIANIC) O POWIERZCHNI 894M2. DZIAŁKA ULOKOWANA POŚRÓD NISKIEJ ZABUDOWY JEDNORZODZINNEJ ORAZ ROZPOŚCIERAJĄCEJ SIĘ ŚCIANY LASU!

Działka zlokalizowana jest pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej i rozległych terenów zielonych, w części miejscowości charakteryzującej się ciszą, spokojem, ale zarówno dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Działka płaska, nasłoneczniona, przygotowana do rozpoczęcia prac budowlanych. Niewierowo to urokliwe miejsce, które stale się rozwija ze względu na różnorodne walory – przyrodnicze oraz infrastrukturalne. Bliskość miasta Słupska, czyni tą miejscowość atrakcyjną oraz chętnie zamieszkiwaną.


Niewierowo (koło Siemianic), malownicza miejscowość położona w powiecie słupskim, w gminie Słupsk. Miejscowość leży nieopodal drogi krajowej 213 prowadzącej do Łeby oraz linii kolejowej do Gdańska. Południowe granice miejscowości są równocześnie północną granicą miasta Słupska. Niewierowo jest oddzielone 4km na północ od Słupska, leżą na pograniczu Równiny Sławieńskiej i graniczą ze Swochowem na północy, z Siemianicami na wschodzie, z Włynkówkiem na zachodzie.

Miejscowość od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija ze względu na różnorodne walory – przyrodnicze oraz infrastrukturalne. Bliskość licznych punktów handlowo – usługowych oraz rozległych obszarów zielonych sprawia, że chce się tu zamieszkać na całe życie.

Miejscowości w pobliżu Niewierowa: Siemianice – 0,9km, Swochowo – 2,2km, Włynkowo i Włynkówko – 3,1km, Słupsk – 4km, Jezierzyce – 4,4km, Lubuczewo – 4,6km, Strzelino – 5km, Redzikowo – 5,7km, Ustka – 14,9km.


DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- media w drodze (działka nr 35/35): sieć energetyczna (86m od działki), sieć wodociągowa (89m od działki), sieć kanalizacyjna – brak, konieczność wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków,
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie płytami jumbo oraz gruntową,
- działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej,
- udział w drogach wewnętrznych, działki nr 35/35 oraz 35/29.

Powierzchnia oraz numer działki:
- działka nr 35/25 – 894 m2

CENA: 98 500 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej zdjęć najdziecie Państwo na stronie:

www.gryfnieruchomosci.pl

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 202 030 – Marta Patyna

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA