Mieszkanie na sprzedaż

Karżnica
OFERTA NR: 6609040
125 000 zł

Specyfikacja

CENA
125 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Karżnica
POWIERZCHNIA
54 m2
PIĘTRO
1p
ILOŚĆ POKOI
2
WPROWADZONO
2024-01-18
CENA ZA M2
2310.54 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ W PEŁNI ROZKŁADOWE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE DO REMONTU, O POWIERZCHNI 54,10 M2 USYTUOWANE NA I PIĘTRZE W SPOKOJNEJ MIEJSCOWOŚCI KARŻNICA, W GMINIE POTĘGOWO! DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY DUŻA DZIAŁKA O POWIERZCHNI PONAD 600 M2 ORAZ PRZYDOMOWY OGRÓDEK.
 

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,10 m2, położone w uroczej miejscowości Karżnica, w Gminie Potęgowo, w powiecie słupskim. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Przy budynku znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależy działka rolna o powierzchni ponad 600 m2 oraz przydomowy ogródek.
 

Mieszkanie, choć wymaga remontu, kryje w sobie ogromny potencjał. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą stworzyć swój wymarzony dom zgodnie z własnymi preferencjami i gustem. Mieszkanie pozwala nabywcy na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przestronne wnętrza stanowią idealną płaszczyznę do wyrażenia swojej kreatywności i stworzenia wymarzonego domu. To mieszkanie to idealna inwestycja dla tych, którzy chcą stworzyć swoje własne miejsce.
 

Przydomowy ogródek to raj dla miłośników zieleni i natury! To miejsce, gdzie każdy może odpocząć od zgiełku codziennego życia i zatopić się w pięknie i spokoju otaczającej przyrody. Tego właśnie dostarcza duża działka, która stanowi idealne tło dla naszych ogrodowych marzeń.
 

Karżnica to niewielka miejscowość w Gminie Potęgowo, w której mieszkańcy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i widzą szansę ożywienia miejscowości oraz wykorzystania walorów lokalnych. Dokładnie naprzeciwko budynku wielorodzinnego, w którym znajduje się nieruchomość, kilka lat temu powstało Centrum Promocji Produktu Lokalnego. Podstawowym celem Centrum Promocji Produktu Lokalnego w miejscowości Karżnica jest przede wszystkim promocja lokalnych produktów wytworzonych przez miejscowych przedsiębiorców, Koła Gospodyń Wiejskich i inne zainteresowane osoby z terenu Gminy Potęgowo, a także dbanie o odpowiedni wizerunek produktów lokalnych i ich producentów.
 

Zagospodarowanie centralnego miejsca wsi w atrakcyjny sposób z pewnością przyczyni się do rozwoju miejscowości, zwiększając przedsiębiorczość mieszkańców w wykorzystaniu lokalnych zasobów i ułatwi im aktywne uczestniczenie w życiu społecznym. Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Karżnicy z pewnością zachęci do odwiedzin gminy Potęgowo osoby z zewnątrz, zainteresowane ekologicznymi i lokalnymi produktami. Teren pałacowo-parkowy, na którym wybudowano Centrum, jest wpisany do rejestru zabytków i jest pod nadzorem Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Planowane prace nie mogły wpłynąć negatywnie na zabytkową strukturę założenia pałacowo-parkowego. Należało zachować istniejący drzewostan oraz uzupełnić historyczną zieleń.

DODATKOWE INFORMACJE:

- status prawny: pełna własność

- mieszkanie do generalnego remontu

- mieszkanie bezczynszowe

- do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 12 m2

- do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12 m2

- piec na drewno/węgiel

- bojler na wodę

- licznik przedpłatowy

- przydomowy ogródek

- działka o powierzchni ponad 600 m2

- miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem

- wystawa okien wschód/zachód
 

CENA NIERUCHOMOŚCI: 125 000 PLN

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

799 799 397 - Dominika Szramiak (opiekun oferty)

799 799 313 - Marta Rutkowska

728 202 030 - Marta Patyna

503 901 101 - Adrianna Iwanicka

728 111 007 - Przemek Pryzwan

669 647 067 - Karolina Jakuczun
 

www.gryfnieruchomosci.pl
 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
 

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA