Działka na sprzedaż

Izbica
OFERTA NR: 6443621
1 136 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 136 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Izbica
POWIERZCHNIA
11200 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-07-31
CENA ZA M2
101.43 zł

Opis nieruchomości


PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANĄ DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11 200 M2 W MIEJSCOWOŚCI IZBICA, W POWIECIE SŁUPSKIM, W GMINIE GŁÓWCZYCE!


Działka nr 246 (42MN/U) z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową z towarzystwem usług oraz (40 ZL) tereny lasów.

Izbica, która usytuowana jest na południowym brzegu jeziora Łebsko, trzeciego co do wielkości w Polsce i największego przybrzeżnego jeziora na polskim wybrzeżu, mniej więcej w połowie drogi, idąc żółtym szlakiem, z Łeby do Kluk. Powstał tam jeden z większych w Polsce, bo na obszarze około 850 hektarów, unikatowy w skali krajowej rezerwat „Bagna Izbickie”. Najciekawsze są bardzo dobrze zachowane atlantyckie wrzosowiska.


Na malowniczych terenach miejscowości Izbica, w urokliwej gminie Główczyce, znajduje się ta wyjątkowa działka o imponującej powierzchni 11 200m2. Jest to miejsce, które oferuje wiele atutów i możliwości, idealne dla osób poszukujących harmonii z naturą oraz spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Działka ta wyróżnia się przede wszystkim swoją doskonałą ekspozycją słoneczną. Dzięki temu można cieszyć się pełnym nasłonecznieniem przez większość dnia, co stanowi niewątpliwą zaletę dla potencjalnych inwestorów chcących stworzyć tu swoją wymarzoną przestrzeń.

Ważnym elementem jest również dostęp do drogi publicznej. To oznacza, że działka jest łatwo dostępna i zapewnia wygodne połączenia z okolicznymi miejscowościami oraz infrastrukturą, co może stanowić kluczowe kryterium dla osób ceniących sobie mobilność.

Dużym walorem jest również naturalne zalesienie działki. To nie tylko estetyczny element, ale również przyczynia się do stworzenia kameralnej, prywatnej atmosfery. Las otaczający działkę nie tylko dodaje uroku, ale także może stanowić naturalną barierę dźwiękową, wspierając spokojne i ciche otoczenie.

Cisza i spokój, które towarzyszą temu miejscu, są bezcenne. Oddzielając się od miejskiego hałasu, można naprawdę w pełni zrelaksować się i cieszyć się wieczorami przy dźwiękach natury. To doskonałe miejsce dla osób, które pragną uciec od codziennego stresu i odnaleźć spokój wśród pięknych krajobrazów.

Przylegająca do działki przyroda dodaje jeszcze jednego elementu do tej wyjątkowej oferty. Obecność zwierzyny sprawia, że miłośnicy przyrody, fotografii czy obserwacji dzikiego życia będą mieli tu wiele do zaoferowania. Stanowi to również świetną szansę na kontakt z naturą i prowadzenie aktywnego stylu życia.

Duża słoneczna, zalesiona działka w Izbicy, gminie Główczyce, oferuje przyszłym właścicielom nie tylko przestrzeń do realizacji swoich marzeń, ale także wyjątkowy klimat spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i w pełni cieszyć się urokami wiejskiego życia.


DODATKOWE INFORMACJE:
- stan prawny – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- wydana decyzja dotycząca zagospodarowania terenu,
- media na działce: sieć elektryczna na działce, okablowanie poprzez słupy,
- media w drodze dojazdowej, przy granicy działki: sieć wodna, kanalizacyjna, telekomunikacyjna – światłowód.

CENA: 1 136 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)

728 202 030 – Marta Patyna
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 077 000 – Dominika Szramiak

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA