Działka na sprzedaż

Dębina
OFERTA NR: 6349574
279 000 zł

Specyfikacja

CENA
279 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dębina
POWIERZCHNIA
900 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-02-15
CENA ZA M2
310.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONĄ DZIAŁKĘ NAD MORZEM BAŁTYCKIM W MIEJSCOWOŚCI DĘBINIA O POWIERZCHNI 900M2. DZIAŁKA UZBROJONA Z MPZP!

Działka w miejscowości Dębina o powierzchni 900m2. Płaska w kształcie prostokąta, uzbrojona, przygotowana do rozpoczęcia prac budowlanych, zlokalizowana na terenie nowo wydzielonego osiedla. Działka oddalona od Morza Bałtyckiego w odległości 2,5km.

Dębina to niezwykle ustronna, letniskowo-nadmorska miejscowość. Piękne miejsce, do którego masowa turystyka jeszcze nie dotarła. Leży ona w pomiędzy niewielkimi Rowami (ok. 4km), a znacznie większą Ustką (ok.15km).
Okolicę Dębiny porastają lasy z rosnącymi w nich dębami - to od nich prawdopodobnie wzięła nazwę Dębina. Atutem jest charakterystyczne ukształtowanie terenu - występują tu jedne z największych i zarazem najpiękniejszych klifów w Polsce. Szerokie jak nigdzie indziej piaszczyste plaże zachęcają do wielogodzinnych spacerów czy kameralnego plażowania, a dzika jeszcze nieskażona cywilizacją przyroda świadczy o wyjątkowości i małej uczęszczalności tego miejsca. Nieodłącznym elementem Dębiny jest piękna natura. Wiatr, dzikie zwierzęta i ptaki czynią to miejsce wyjątkowym. Morze, jezioro, lasy, wydmy, leśne dróżki i ścieżki rowerowe wśród starych lasów, małe miejscowości porozrzucane wśród nadmorskich pól i lasów tworzą naturalne piękno tego miejsca. To klasyczne miejsce dla osób lubiących bezpośredni kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi, a również osób lubiących rowerowe wycieczki.

Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym działka stanowi teren zabudowy pensjonatowo – rezydencyjnej. Ustalenia dla terenu 38.UTpPrzeznaczenie terenu: - należy przez to rozumieć́ zabudowę̨ przeznaczoną do zamieszkania i służącej wypoczynkowi oraz rozrywce ( również z możliwością świadczenia usług turystycznych i rekreacyjnych ), realizowana na wydzielonych działkach budowlanych w formie pojedynczego budynku (budynek główny) lub zespołu budynków (budynek główny wraz z budynkami towarzyszącymi - oficyny, pawilony, budynki gospodarcze ) o charakterze reprezentacyjnym (architektura o wysokim standardzie wkomponowana w zieleń urządzona o charakterze parkowym ) np. na wzór dawnych letniskowych rezydencji podmiejskich,

Działka oddalona od: Rowy - 4km, Ustka – 17km, Łeba – 67km, Smołdzino- 19km, Jezioro Gardno- 14km, Orzechowo- 16km, Słowiński Park Narodowy – 5km,

DODATKOWE INFORMACJE:

- status prawny: pełna własność, bez obciążeń,
- dojazd do działki drogą o nawierzchni gruntowej utwardzonej,
- media na działce: sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz elektroenergetyczna,
- media w działce,
- działka płaska,
- działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,

Działka nr 98/9, powierzchnia 900m2

CENA NIERUCHOMOSCI: 279 000 PLN.

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 202 030 - Marta Patyna

669 647 067 - Karolina Jakuczun

799 799 313 - Marta Rutkowska

728 202 030 - Marta Patyna

503 901 101 - Adrianna Iwanicka

728 111 007 - Przemysław Pryzwan

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie: www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA