Działka na sprzedaż

Smołdziński Las
OFERTA NR: 6195737
150 150 zł

Specyfikacja

CENA
150 150 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdziński Las
POWIERZCHNIA
3003 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-06-09
CENA ZA M2
50.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ W MIEJSCOWOŚCI PRZYBYNIN (3KM OD SMOŁDZIŃSKIEGO LASU) O POWIERZCHNI 3003 M2 W OTULINIE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO. 

ATRAKCYJNA DZIAŁKA DLA PRZEWIDUJĄCYCH INWESTORÓW!!!

Przybynin, malownicza miejscowość słowińska, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim. Działka posadowiona pomiędzy trzema jeziorami tj.: Gardno, Dołgie Wielkie oraz Łebsko. Gmina Smołdzino zachwyca wspaniałą, nieskażoną przemysłem przyrodą oferując turystom obszar Polski w pigułce. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren gminy pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. O turystycznej atrakcyjności gminy stanowi położenie na jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Atutem gminy jest czyste środowisko naturalne, interesująca szata roślinna i liczna populacja dziko żyjącej zwierzyny. Wspaniała lokalizacja gminy i przebogata przyroda stwarzają znakomite możliwości wypoczynku i rekreacji.

Atrakcje i zabytki Gminy Smołdzino:

- Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach,

- Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie,

- Latarnia morska w Czołpinie,

- Elektrownia wodna w Smołdzinie,

- Góra Rowokół w okolicy Smołdzina, 

- Diabelski Kamień w Gardnie Wielkiej,

- Obiekty byłej jednostki wojskowej w Czołpinie,

- Wydma Łącka,

- Wyrzutnia Rakiet w Rąbce,

- Kościół parafialny w Smołdzinie,

- Kościół parafialny w Gardnie Wielkiej,

- Cmentarz z XVII wieku we wsi Kluki.

DODATKOWE INFORMACJE:

- status prawny: pełna własność, bez obciążeń,

- dojazd do działki drogą gminną,

- działka płaska, w kształcie prostokąta,

- działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz decyzji o warunkach zabudowy. 

- w obowiązującym aktualnie studium uwarunkowań – działka położona jest na terenie użytków rolnych chronionych (poza Słowińskim Parkiem Narodowym) i w obszarze narażonym na zalanie wodą stuletnią.

- możliwość przyłączenia się do sieci energii elektrycznej, woda z własnego ujęcia głębinowego, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego, brak sieci gazowej.

IDEALNA OFERTA DLA OSÓB ceniących sobie ciszę i spokój, nieskażoną przyrodę, wysokie brzegi, szerokie, piaszczyste plaże, las, wycieczki piesze i rowerowe. Smołdziński Las położony jest na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje coś, czego nigdy nie doświadczysz w typowych nadmorskich kurortach!!! 

PRZEDSTAWIONA OFERTA PRZEZNACZONA JEST ZARÓWNO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, JAK I FIRM, KTÓRE ZAINTERESOWANE SĄ INWESTYCJĄ W TEJ POPULARNEJ NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI SKĄD „KROK” NAD MORZE, DO JEZIOR CZY W OKOLICE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO.

Działka nr 55/68, powierzchnia 3003 m2 – cena 150 150 PLN.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami: 

728 202 030 - Marta Patyna 

503 901 101 - Adrianna Iwanicka 

728 111 007 - Przemek Pryzwan 

799 799 313 – Marta Rutkowska

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA