Działka na sprzedaż

Gardna Wielka
OFERTA NR: 6163157
185 000 zł

Specyfikacja

CENA
185 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Gardna Wielka
POWIERZCHNIA
3753 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-04-19
CENA ZA M2
49.29 zł

Opis nieruchomości


PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONĄ DZIAŁKĘ W GARDNIE WIELKIEJ O POWIERZCHNI 3753 M2 W OTULINIE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO. 1KM OD JEZIORA GARDNO.


Gardna Wielka, malownicza miejscowość nad jeziorem Gardno w gminie Smołdzino. Tu czas stanął w miejscu. Od morza miejscowość oddziela jezioro Gardno, które jest rajem dla wędkarzy i miłośników wiatru. Przez Gardnę przebiega szlak dookoła jeziora Gardno, na którym ulokowane są aż trzy platformy widokowe. Z każdego miejsca widać tu Górę Rowokół, na której szczycie znajduje się wieża widokowa.

Gmina Smołdzino zachwyca wspaniałą, nieskażoną przemysłem przyrodą oferując turystom obszar Polski w pigułce. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren gminy pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. O turystycznej atrakcyjności gminy stanowi położenie na jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Atutem gminy jest czyste środowisko naturalne, interesująca szata roślinna i liczna populacja dziko żyjącej zwierzyny. Wspaniała lokalizacja gminy i przebogata przyroda stwarzają znakomite możliwości wypoczynku i rekreacji.


Gardna została miejscowością rolniczo- rybacką i turystyczną, odkrywając przed kilkunastu laty potencjał drzemiący w dawnych kaszubskich tradycjach. Warte zobaczenia są atrakcje tj.:
-
punkt widokowy na jeziorze Gardno,
-
kameralna przystań rybacka nad jeziorem Gardno,
-
ornitologiczna ścieżka przyrodnicza "Gardeńskie Lęgi" wśród łąk przy północno-wschodnim krańcu jeziora Gardno,
- wielki
głaz narzutowy zwany Diabelskim Kamieniem.
W miejscowości znajduje się wiele sympatycznych
domków rybackich, dodatkowo w Gardnie Wielkiej znajduje się szkoła windsurfingu.

W miejscowości znajduje się: sklep wielobranżowy Odido, sklep spożywczy Pod Lipami, plac zabaw, wędzarnia ryb Meduza, przystań żeglarska PTTK, Poczta Polska.

Okoliczne miejscowości: Czysta – 4km, Lękwica – 7km, Czołpino – 8km, Osieki Słupskie – 9km, Smołdziński Las – 11km, Rowy – 13km.

DODATKOWE INFORMACJE:
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie drogą gruntową utwardzoną,
- media: woda, telekomunikacja, energia elektryczna w drodze dojazdowej ok. 350m, kanalizacja – konieczność wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków,
- działka płaska - przygotowana do prac budowlanych, nasłoneczniona, z delikatnym skosem od strony północnej, co korzystanie wpływa na rozpościerający się krajobraz, 

- powierzchnia działki korzystanie wpływa na podział działki na mniejsze, zapewniając dojazd do działek po podziale,

- działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz decyzji o warunkach zabudowy.

Działka nr 431, powierzchnia 3753 m2 – cena 185 000 PLN.
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 799 313 – Marta Rutkowska
669 647 067 – Karolina Jakuczun
728 202 030 – Marta Patyna

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA