Obiekt na sprzedaż

Ustka
OFERTA NR: 5706771
5 600 000 zł

Specyfikacja

CENA
5 600 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Ustka
POWIERZCHNIA
700 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2020-07-10
CENA ZA M2
8000.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ OBIEKT W USTCE !!

Oferujemy do sprzedaży trzy piętrowy budynek. Obiekt położony jest w nadmorskiej miejscowości Ustka, 80 m od morza, w bocznej uliczce przy porcie, co zapewnia zarówno cichy i spokojny wypoczynek, jak i dostęp do okolicznych atrakcji, kawiarni i sklepów.

Obiekt utrzymany jest w świetnym stanie technicznym.

Inwestycja w nieruchomość nad morzem, to pewna inwestycja. Ulokowane w ten sposób pieniądze z upływem czasu zdecydowanie zyskują na wartości. Ceny nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rosną. Atrakcyjnie położonych gruntów jest coraz mniej. Proponowana nieruchomość może być doskonałą lokatą kapitału, stanowić zabezpieczenie finansowe.

CENA NIERUCHOMOŚCI:  5 600 000 zł

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 - Przemek
www.gryfnieruchomosci.pl 

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA