Lokal na sprzedaż

Smołdzino
OFERTA NR: 5337193
99 000 zł

Specyfikacja

CENA
99 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdzino
POWIERZCHNIA
64 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-10-18
CENA ZA M2
1546.88 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE LOKAL USŁUGOWY o powierzchni 64m2 w miejscowości SMOŁDZINO położonego na parterze w budynku. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie i WC

Lokal usługowy po generelanym remoncie. Nowe instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Ogrzewanie własne – piec na węgiel, koks, drewno. Stolarka okienna PCV. Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy – duże witryny. LOKAL położony przy głównym ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

CENA: 99 000 PLN



Miejscowość SMOŁDZINO zachwyca wspaniałą przyrodą. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. O turystycznej atrakcyjności miejscowości stanowi położenie na jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Przebywając w miejscowości Smołdzino nie można oprzeć się również wyjątkowemu Skansenowi w Klukach. Przepiękne, szerokie, czyste plaże przyciągają tu turystów spragnionych ciszy i spokoju z całej Polski.



Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 202 030 - Marta

Koszty pośrednictwa sprzedaży nieruchomości pokrywa strona kupująca. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA