Działka na sprzedaż

Łosino
OFERTA NR: 5280857
477 000 zł

Specyfikacja

CENA
477 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Łosino
POWIERZCHNIA
15900 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-07-23
CENA ZA M2
30.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ położoną w miejscowości ŁOSINO, o powierzchni 15 900 m2!

Działka zlokalizowana w otulinie Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi", którego atutem są piękne widoki, cisza, oraz świeżość powietrza. Doskonała jako inwestycja pod teren sportu i rekreacji.

 
DODATKOWE INFORMACJE:
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod teren sportu i rekreacji, z możliwością obsługi turystyki, w tym wodnej, rowerowej, pieszej, konnej. Dodatkowo istnieje możliwość zabudowy letniskowej, gdzie powierzchnia zabudowy może zajmować do 20% powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2 kondygnacji. Więcej szczegółow na temat MPZP możemy udzielić mailowo, bądź telefonicznie. W pobliżu 30 m znajduję się przystań kajakowa.

CENA: 477 000 PLN
NUMER DZIAŁKI: 155
Wynagrodzenie prowizyjne pokrywa strona kupująca!

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 – Przemek
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA