Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 5269474
2000 zł

Specyfikacja

CENA
2000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
65 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-07-09
CENA ZA M2
30.77 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWO – HANDLOWY położony w ŚCISŁYM CENTRUM SŁUPSKA na PARTERZE w KAMIENICY o powierzchni 65m2 !

Lokal położony przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta Słupska o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego. Bliskie sąsiedztwo galerii handlowej, słupskiego Ratusza i Placu Zwycięstwa generuje duży przepływ potencjalnych klientów i oferuje dostępność licznych miejsc parkingowych.
 Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy Mickiewicza (w trakcie adaptacji).W sąsiedztwie liczne oddziały banków, sklepy, kawiarnie.
 

W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄ:
sala sprzedaży, wc.

DODATKOWE INFORMACJE: Lokal z dwoma witrynami,jest w pełni wykończony, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Dodatkowym atutem może być fakt iż jest tam zainstalowana klimatyzacja oraz oświetlenie typu LED.

CENA: 2000 PLN
Czynsz na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej 330 PLN + zużycie energii elektrycznej
Kaucja zwrotna - 2000 PLN
Wynagrodzenie pośrednika jednorazowo jednomiesięczny czynsz wolny.


Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
503 901 101 - Agnieszka
728 202 030 - Marta
728 111 007 – Przemek
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA