Działka na sprzedaż

Przewłoka
OFERTA NR: 5182540
414 400 zł

Specyfikacja

CENA
414 400 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Przewłoka
POWIERZCHNIA
1184 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2019-05-14
CENA ZA M2
350.00 zł

Opis nieruchomości

Atrakcyjnie zlokalizowane 3 DZIAŁKI BUDOWLANE położone w cichej i spokojnej części osiedlowej, turystycznego nadmorskiego miasta Ustka (Przewłoka).

 
Działki znajdują się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki położone na tym terenie przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną o niskiej intensywności, zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjonalnym, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze pensjonatowym, zabudowa letniskowa, zabudowa mieszkaniowo-usługowa o charakterze specjalnym, skojarzona z rehabilitacją i ochroną zdrowia, obiekty i urządzenia obsługi rekreacji i turystyki, obiekty usług ochrony zdrowia, zieleń parkowa ogólnodostępna, otwarte urządzenia sportowe z zielenią towarzyszącą. Teren nie jest ogrodzony.

Infrastruktura techniczna- woda, kanalizacja z sieci wodociągowej i sanitarnej, zaopatrzenie w gaz z sieci gazowej, prąd z sieci elektroenergetycznej, zaopatrzenie w energię cieplną z indywidualnych kotłowni lub ewentualnie z sieci ciepłowniczej. Przyłącza do uzbrojenia znajdują się w drodze. Teren płaski w kształcie prostokąta. Brak ogrodzenia.

Lokalizacja: Atrakcyjnie turystycznie miejscowość nadmorska jest ogromnym atutem tej nieruchomości. Idealna propozycja jako inwestycja!!!
Działki położone są w odległości 800 m od MORZA.

Działka nr 43/23 
Działka nr 43/24 
Działka nr 43/25 
Łączna powierzchnia działek: 1184m2

CENA: 414 400 PLN


Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta
728 111 007 – Przemek
503 901 101 - Agnieszka
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA