Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 5056400
85 000 zł

Specyfikacja

CENA
85 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
245 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2018-12-04
CENA ZA M2
346.94 zł

Opis nieruchomości

DO PRZEJĘCIA ZA ODSTĘPNE FUNKCJONUJĄCY LOKAL GASTRONOMICZNY o powierzchni 240m2, położony w ścisłym centrum miasta SŁUPSK, nad samą rzeką Słupią !

Lokal położony w ścisłym centrum miasta Słupska. Lokalizacja generuje duży przepływ potencjalnych klientów. Restauracja posiada 20-letnią renomę i tradycję. Odbywają się tam różnorodne przyjęcia okolicznościowe, wesela, profesjonalne spotkania firmowe i wystawne bankiety. Przemiła atmosfera przyciąga mnóstwo gości.

W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄ:
sale konsumpcyjne, część barowa, kuchnia, szatnia, WC

DODATKOWE INFORMACJE: restauracja zostaje odstąpiona z 
marką i całym wyposażeniem, nowy nabywca może zacząć prowadzić działalność po załatwieniu formalności bez konieczności zamykania; przed budynkiem znajduje się parking, z wystarczająca liczbą miejsc postojowych dla klientów, latem jest możliwość wystawienia ogródka


CENA ODSTĘPNEGO Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM: 85 000 PLN

OPŁATY Z TYTUŁU UŻYTKOWANIA LOKALU: 3000 PLN netto + 23% podatek VAT + media

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
503 901 101 – Agnieszka
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA