Działka na sprzedaż

Bruskowo Wielkie
OFERTA NR: 152814
289 000 zł

Specyfikacja

CENA
289 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Bruskowo Wielkie
POWIERZCHNIA
6427 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2017-04-14
CENA ZA M2
44.97 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY NIEZABUDOWANĄ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ o powierzchni 6427 m kw. położoną w miejscowości BRUSKOWO WIELKIE w odległości 10 km od miejscowości SŁUPSK.

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w strefie nieurbanizowanej N1, w obszarze istniejącej zabudowy i projektowanej zabudowy o wiodącej funkcji mieszkaniowo –usługowej. Teren płaski, ogradzony.
MEDIA: woda, kanalizacja przy granicy działki. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy. Działka połozona jest przy głównej drodze asfaltowej.
 
Do działki został sporządzony projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę: BUDOWA BUDYNKU Z ZAPLECZEM PRODUKCYJNYM I BIUROWO SOCJALNYM o powierzchni zabudowy 385,90 m kw. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, wolno stojący.
 
CENA: 289 000 PLN
 
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
 
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.


 
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA