Działka na sprzedaż

Jarosławiec
OFERTA NR: 701524
430 000 zł

Specyfikacja

CENA
430 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Jarosławiec
POWIERZCHNIA
697 m2
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2017-10-13
CENA ZA M2
616.93 zł

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OFERTA!!! – ze względu na lokalizację jedna z niewielu dostępnych tego typu ofert w JAROSŁAWCU!!!

OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ, niezabudowaną, położoną w bliskiej odległości 100 m od brzegu MORZA BAŁTYCKIEGO w miejscowości JAROSŁAWIEC o powierzchni 697 m kw. Teren płaski, nieogrodzony. MEDIA: woda, kanalizacja w drodze. Dojazd do działki drogą asfaltową (nieodpłatna służebność przechodu i przejazdu).
W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka posiada funkcję podstawową – pod zabudowę usługową z preferencją obsługi ruchu turystycznego w tym gastronomii i handlu pod warunkiem ograniczenia zasięgu uciążliwości do granic własnej działki, usługi łączności, oświaty, administracji i kultury, funkcji dopuszczalnej – lokal mieszkalny właściciela i pokoje na wynajem. Złożony został wniosek o wycinkę drzew.

CENA: 430.000 PLN
Wynagrodzenie prowizyjne pokrywa strona kupująca!

 
NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA DLA OSÓB KTÓRE CENIĄ SOBIE bezpośredni kontakt z niesamowitą przyrodą, niezapomniane widoki i krajobrazy, zakosztowanie odpoczynku podczas wycieczek pieszych i rowerowych LUB MOGĄ PRZEZNACZYĆ NIERUCHOMOŚĆ POD WYNAJEM DLA TURYSTÓW!!!

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA