Zadzwoń: 728 20 20 30 | 728 111 007 | 799 799 313 | 669 647 067 | 503 901 101 Napisz: biuro@gryfnieruchomosci.pl
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ustce – ul. Bałtycka
Cena: 359 000 zł | Powierzchnia: 44,60 m² | Piętro: 3
Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60 m², położone na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak i inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem w atrakcyjnej, nadmorskiej miejscowości.
Układ mieszkania:
Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica, które zwiększają komfort użytkowania.
Atuty mieszkania:
Lokalizacja – Ustka, ul. Bałtycka
Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych części Ustki – dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta.
Ustka to nadmorski kurort znany z pięknych, szerokich plaż, nowoczesnej promenady, portu rybackiego i turystycznego, a także bogatej oferty gastronomicznej i kulturalnej. Miasto przyciąga turystów przez cały rok, co sprawia, że zakup mieszkania w tej lokalizacji jest również atrakcyjną inwestycją pod wynajem krótkoterminowy.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Nie przegap tej okazji — mieszkanie w tej lokalizacji to bezpieczna i atrakcyjna inwestycja nad Bałtykiem!
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 20 20 30 – Marta Patyna (opiekun oferty)
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 313 – Marta Rutkowska, licencja 23697
669 647 067 – Karolina Jakuczun
799 799 397 – Dominika Szramiak
503 901 101 – Adrianna Iwanicka, licencja 23687
Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.