Działka na sprzedaż

Trzebielino
OFERTA NR: 6689221
1 499 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 499 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Trzebielino
POWIERZCHNIA
11286 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2024-06-11
CENA ZA M2
132.82 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ POŁOŻONĄ W TRZEBIELINIE PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 21, W POWIECIE BYTOWSKIM. DZIAŁKA O POWIERZCHNI 11286 M2 Z PRZEZNACZENIEM POD BUDOWĘ 10 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWACH WOLNOSTOJĄCYCH LUB BLIŹNIACZYCH! ŚWIETNA INWESTYCJA!

Marzysz o stworzeniu swojego własnego wymarzonego azylu? Czas zrealizować te marzenia! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę, które stanowi doskonałą podstawę do zbudowania wymarzonych domów jednorodzinnych. Położona w malowniczym zakątku oferuje nie tylko czyste powietrze, ale także przepiękną panoramę na okolicę, która zachwycać Cię będzie każdego dnia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, jezioro, lasy oraz ścieżki rowerowe – idealne dla miłośników aktywnego trybu życia.

Działka posiada aktualne warunki zabudowy.
Przeznaczenie terenu: zabudowa 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowach wolnostojących lub bliźniaczych z garażami wbudowanymi lub dobudowanymi.
1. Warunki w zakresie kształtowania zabudowy:
- nieprzekraczalna linia zabudowy – zgodnie z załącznikiem graficznym, nie bliżej niż 10m od zewnętrznej krawędzi jezdni drogi krajowej nr 21,
- należy zachować, zgodnie z warunkami technicznymi lokalizacji obiektów, bezpieczną odległość od granicy lasu (działka nr 1005),
- projektowana jest budowa 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej, parterowych z poddaszami użytkowymi o powierzchni zabudowy wynoszącej po 150 m2 dla każdego obiektu,
- szerokość elewacji frontowych budynków – maks. 15m,
- wysokość elewacji frontowych budynków od poziomu przyległego terenu do kalenic dachów – maks. 9m,
- geometria dachów – dachy dwu lub wielospadowe, o nachyleniu połaci dachowych wynoszącym ok. 35-45 stopni,
- projektowana powierzchnia zabudowy – maks. 25% powierzchni nowo wydzielonej działki,
- powierzchnia terenów biologicznie czynnych – min. 50% powierzchni nowo wydzielonej działki,
- dopuszcza się podział działki na 10 działek budowlanych i działki drogowej. Działki budowlane przeznaczone pod zabudowę – każdej działki jednym obiektem mieszkalnym oraz droga dojazdowa o szerokości w liniach rozgraniczenia wynoszącej min. 8m, zakończona placem manewrowym umożliwiającym zawracanie pojazdów.

Dużą atrakcją w pobliżu działki jest Jezioro Trzebielińskie, wzdłuż którego powstała ścieżka rekreacyjna, ustawiono także urządzenia do ćwiczeń, wiaty z miejscami na ognisko oraz wyremontowano pomost.Nieskażone środowisko naturalne, czyste powietrze, cisza i możliwość korzystania z wielu atrakcji turystycznych charakterystycznych dla obszarów wiejskich zapewnią udany wypoczynek w gminie Trzebielino.

Gmina Trzebielino jest położona w środkowo – zachodniej części województwa pomorskiego, w powiecie bytowskim, przy drodze krajowej numer 21 Miastko-Ustka, ok. 50 km od Morza Bałtyckiego. Gmina leży w otulinie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”, a w okolicach miejscowości Zielin znajduje się rezerwat „Torfowisko Zielin Miastecki”, który kryje cenne gatunki roślin. Przez tereny gminy Trzebielino przepływa jedna z największych i najpiękniejszych rzek Pomorza-Wieprza i inne mniejsze: Bożanka, Bystrzenica, Pokrzywna. Tereny te popularne są wśród miłośników turystyki kajakowej, których przyciąga ciekawa trasa z pięknymi krajobrazami i licznymi przeszkodami do pokonania. Do atrakcji turystycznych należy również szlak rowerowy „Morenowe Wzgórza” łączący gminy Trzebielino i Miastko, rowerowy szlak ciekawostek przyrodniczych wiodący przez Trzebielino, Zielin, Gumieniec, Glewnik i Dolno.

DODATKOWE INFORMACJE:
- działka posiada warunki zabudowy,
- media w drodze: sieć energetyczna, kanalizacyjna, telekomunikacyjna,
- dojazd do działki drogą gminną - ulicą Leśną,
- działka płaska.


CENA: 1 499 000 PLN

Działka nr 227 – 11286 m2
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura
.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 111 007 - Przemysław Pryzwan (opiekun oferty)
799 799 397 - Dominika Szramiak

728 202 030 - Marta Patyna

799 799 313 - Marta Rutkowska
669 647 067 - Karolina Jakuczun

503 901 101 - Adrianna Iwanicka

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA