Dom na sprzedaż

Główczyce
OFERTA NR: 6685740
149 000 zł

Specyfikacja

CENA
149 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Główczyce
POWIERZCHNIA
84 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
4
WPROWADZONO
2024-06-05
CENA ZA M2
1773.81 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ SEGMENT BUDYNKU DWURODZINNEGO W GŁÓWCZYCACH O POW. 84M2 Z DWOMA DZIAŁKAMI REKREACYJNYMI O POWIERZCHNI OK. 500M2.

Oferujemy do sprzedaży segment budynku dwurodzinnego w Główczycach przy ul. Mickiewicza o łącznej powierzchni parteru i piętra 84m2. Z nieruchomością związany jest udział w działce rekreacyjnej o powierzchni ok. 200m2 wraz z drewnianym budynkiem gospodarczym (szopą) oraz odrębna działka rekreacyjna o powierzchni 300m2.

Segment budynku składa się z dwóch wyodrębnionych lokali mieszkalnych tj.:
1. Mieszkanie na parterze o powierzchni 55,98m2, na które składa się:
- wiatrołap,
- przedpokój (6,2m2),
- łazienka z WC (3,5m2),
- kuchnia z kotłownią (11,18m2),
- pokój 1 (12,3m2),
- pokój 2 (12,1m2),
- pokój 3 (10,7m2).
2. Mieszkanie na piętrze (poddasze użytkowe) o powierzchni 28,02m2.

Prezentowana nieruchomość to bardzo dobra propozycja dla tych, którzy marzą o własnej przestrzeni, prywatności i możliwości kreowania swojego otoczenia. Wejścia bezpośrednio z podwórka to poczucie niezależności. Brak klatki schodowej sprawia, że to jak własny domek w kameralnym otoczeniu. Z tyłu budynku rozciąga się przestrzeń, która czeka na swojego nowego właściciela. Działka do zagospodarowania - można ją ogrodzić, urządzić według własnego gustu, stworzyć miejsce do relaksu, oaza zieleni lub ogródek pełen kwiatów i roślin. Jest to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i aktywności na świeżym powietrzu. Możliwości jej wykorzystania są naprawdę szerokie. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze - świetne miejsce na przechowywanie narzędzi, rowerów czy innych potrzebnych rzeczy. To mieszkanie to nie tylko przestrzeń do życia, to możliwość stworzenia własnego wymarzonego miejsca - cichego, kameralnego, z własnym ogrodem.

Opis budynku:
Budynek mieszkalny ma dwie kondygnacje nadziemne, wyodrębniono w nim 3 lokale mieszkalne. Składa się z dwóch przybudowanych do siebie prostopadle segmentów. Budynek murowany, każdy segment kryty dwuspadowym dachem pod dachówką cementową. Jest otynkowany. Wybudowany przed 1939r. w technologii tradycyjnej. Ściany konstrukcyjne murowane z cegły pełnej, ściany zewnętrzne nieocieplone, rynny i rury spustowe z blachy stalowej ocynkowanej. Budynek wyposażony w instalację elektryczna, wodno-kanalizacyjna.

Miejscowość GŁÓWCZYCE znajduje się w północno-wschodniej części powiatu słupskiego, na trasie Słupsk - Łeba. Sąsiaduje z gminami: Wicko i Nowa Wieś Lęborska (od wschodu), Potęgowo i Damnica (od południa), Słupsk (od zachodu) oraz Smołdzino (od północy). W miejscowości znajduje się liczne punkty handlowo – usługowe tj.: sklep ABC, Biedronka, Dino, Poczta Polska, Bank Spółdzielczy, Kościół, Hala Sportowa.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności: pełna własność,
- lokale mieszkalne bezczynszowe,
- centralne ogrzewanie etażowe, kocioł opalany paliwem stałym, grzejniki CO ścienna, płytowe, stalowe,
- okna PCV oraz drewniane,
- pokrycie dachu – dachówka cementowa.

CENA: 149 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty), licencja 23697
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka, licencja 23687
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 397 – Dominika Szramiak


Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA