Lokal na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 6673063
250 000 zł

Specyfikacja

CENA
250 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
24 m2
PIĘTRO
niski parter
ILOŚĆ POKOI
1
WPROWADZONO
2024-05-14
CENA ZA M2
10334.85 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY NA PARTERZE ZLOKALIZOWANY W CENTRUM SŁUPSKA PRZY UL. SOLSKIEGO O POWIERZCHNI 24,19M2.
 

Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą okazję inwestycyjną – lokal usługowy zlokalizowany w centrum Słupska przy ulicy Solskiego. Lokal użytkowy o powierzchni 24,19m2 znajduje się na parterze budynku z 2009 roku, wśród innych lokali usługowych, co stanowi doskonałą szansę dla przedsiębiorców poszukujących dogodnej lokalizacji dla swojej działalności.

Układ lokalu jest funkcjonalny i daje możliwości aranżacyjne. Znaczącą zaletą jest witryna okienna od ulicy. Dzięki niej można w atrakcyjny sposób prezentować produkty lub usługi, co zwraca uwagę przechodniów i potencjalnych klientów. Przeszklenie stanowi doskonałą reklamę dla biznesu i zapewnia profesjonalny wizerunek firmy.

Lokal usługowy to powierzchnia 24,19m2, na którą składa się:
- pomieszczenie usługowe,
- pomieszczenie socjalne,
- WC.

Główne atuty oferowanego lokalu obejmują:
1. Dogodna lokalizacja: zlokalizowany w centrum miasta przy ulicy Solskiego, lokal gwarantuje łatwy dostęp dla klientów oraz maksymalną widoczność dla przechodniów,
2. Przestrzeń usługowa z witryną: lokal składa się z przestronnego pomieszczenia usługowego z oknem – witryną, zapewniającym atrakcyjną ekspozycję na ulicę, co sprzyja promocji i pozyskiwaniu klientów,
3. Komfortowe warunki pracy: pomieszczenie socjalne oraz WC zapewniają pracownikom i klientom wygodę i komfort,
4. Bezpieczeństwo: wejście do lokalu odbywa się przez klatkę schodową i jest zabezpieczone antywłamaniowymi drzwiami, gwarantującymi poczucie bezpieczeństwa,
5. Infrastruktura: lokal wyposażony w ogrzewanie oraz ciepłą wodę z sieci miejskiej, co zapewnia komfortowe warunki pracy przez cały rok,
6. Niski czynsz: niski miesięczny czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej, co sprawia, że lokal cechuje się małymi kosztami utrzymania.

DODATKOWE INFORMACJE:
- stan prawny – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
- okna PCV,
- drzwi wejściowe antywłamaniowe,
- instalacja elektryczna miedziana,
- czynsz na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej w wysokości 274zł.


CENA: 250 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty), licencja 23697
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka, licencja 23687
728 111 007 – Przemek Pryzwan
799 799 397 – Dominika Szramiak


Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA