Działka na sprzedaż

Gąbino
OFERTA NR: 6608295
169 000 zł

Specyfikacja

CENA
169 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Gąbino
POWIERZCHNIA
1601 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2024-01-17
CENA ZA M2
105.56 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONĄ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W GĄBINIE O POWIERZCHNI 1601M2 W MALOWNICZYM REGIONIE POJEZIERZA SŁUPSKIEGO 4KM OD JEZIORA GARDNO.

Proponujemy do sprzedaży przepiękną działkę o powierzchni 1601m2 w malowniczej części Gąbina (przy ul. Brzozowej). Działka z pełnym uzbrojeniem w drodze wewnętrznej, z możliwością zabudowy z funkcją mieszkaniową – budowa domu jednorodzinnego.

Gąbino jest otoczone malowniczymi krajobrazami, z dominacją zieleni, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju. Region oferuje wiele tras rowerowych i pieszych, które są idealne do aktywnego wypoczynku i eksploracji okolicznych atrakcji. Bliskość do kurortów nadmorskich: Ustka, Rowy, Smołdzino to popularne kurorty nadmorskie, znajdujące się w stosunkowo niewielkiej odległości. Daje to dostęp do atrakcji turystycznych, restauracji i kawiarni, a także pięknych plaż i mola. Bliskość do wybrzeża Bałtyku jest bez wątpienia jednym z głównych atutów Gąbina. Dostęp do plaż, możliwość uprawiania sportów wodnych i relaks nad morzem to tylko niektóre z zalet. W pobliżu znajdują się także malownicze jeziora, które są idealne dla miłośników wędkowania, kajakarstwa czy po prostu relaksu przy wodzie. W porównaniu do zatłoczonych kurortów nadmorskich, Gąbino oferuje ukojenie i spokój, będąc jednocześnie blisko większych atrakcji turystycznych. Bliskość do większych miast i dobry dojazd sprawiają, że miejscowość jest łatwo dostępna, a jednocześnie zachowuje swój urok i spokój.

Przeznaczenie terenu:
funkcja mieszkaniowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy:
- budynek maksymalnie II kondygnacyjny, łącznie z poddaszem użytkowym,
- szerokość elewacji frontowej – max. 20m,
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej – max. 4m,
- geometra dachu – dwuspadowy, symetryczny, dopuszcza się dach z naczółkami,
- kalenica dachu zlokalizowana równolegle lub prostopadle do frontu działki,
- kąt nachylenia połaci dachu – w przedziale 30
° - 45°,
- wysokość głównej kalenicy – max. 8,5m,
- dach kryty dachówką ceramiczną lub blaszaną, ew. blachą fałdową, gontem bitumicznym w odcieniach czerwieni lub brązu,
- wielkość powierzchni zabudowy do 20%,
- wielkość powierzchni biologicznie czynnej min 50% powierzchni działki.

Gąbino, miejscowość leżąca przy atrakcyjnej turystycznie trasie ze Słupska do Smołdzina i Kluk, kilka kilometrów od jeziora Gardno. W Gąbinie zachował się klasycystyczny pałacyk Bendemerów, otoczony parkiem ze starymi dębami i lipami, a także z tulipanowcem amerykańskim i magnolią. Gąbino to miejscowość sołecka położona na Wybrzeżu Słowińskim, nad Brodną (uchodzi do jeziora Gardno), na północ od Słupska, przy drodze Słupsk – Gardna Wielka.

Gmina zachwyca wspaniałą, nieskażoną przemysłem przyrodą oferując turystom obszar Polski w pigułce. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. O turystycznej atrakcyjności miejscowości stanowi położenie na jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Atutem gminy jest czyste środowisko naturalne, interesująca szata roślinna i liczna populacja dziko żyjącej zwierzyny. Wspaniała lokalizacja i przebogata przyroda stwarzają znakomite możliwości wypoczynku i rekreacji.

Miejscowości w pobliżu Gąbina: Objazda – 3,4km, Lękwica – 3,9km, Rowy – 12km, Gardna Wielka – 7,5km, Smołdzino – 12km, Ustka – 15,1km, Słupsk 15,3km, Łeba 34,9km.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie wewnętrzną (udziały w działce 40/4),
- media w granicy działki stanowiącej drogę wewnętrzną (40/4): sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć telekomunikacyjna,
- w całości ogrodzona oraz posiadająca nasadzenia tuj wzdłuż całości ogrodzenia,
- działka płaska, nasłoneczniona.

Działka nr 40/2, powierzchnia 1601m2 – cena 169 000 PLN.
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 202 030 – Marta Patyna
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 799 397 – Dominika Szramiak
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA