Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 6481898
15 000 zł

Specyfikacja

CENA
15 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
412 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-10-13
CENA ZA M2
36.35 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY NA WYNAJEM NOWOWYBUDOWANY LOKAL USLUGOWY W MIEJSCOWOSCI GŁOBINO. IDEALNY POD USŁUGI GASTRONOMICZNE LUB OŚRODEK ZDROWIA.
 

Nasza nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy Głobino, otoczona pięknym lasem, co sprawia, że to miejsce staje się idealnym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Cisza i spokój otaczającego lasu tworzą niepowtarzalną atmosferę dla spotkań, szkoleń, imprez okolicznościowych, biesiad, i innych wydarzeń. W niedalekiej odległości od naszej nieruchomości znajduje się kościół, co stanowi wygodne rozwiązanie dla organizacji ceremonii ślubnych, chrzcin lub innych wydarzeń religijnych.

Nasz nowo wybudowany lokal ma ogromną powierzchnię wynoszącą 412,62m², co daje mnóstwo przestrzeni do organizacji różnych wydarzeń, w tym szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Nieruchomość oferuje szerokie spektrum prowadzenia działalności: biura, usługi drobne, opieka zdrowotna, usługi sportu i wypoczynku, usługi rozrywki itd.

 

NA POWIERZCHNIĘ LOKALU OBECNIE SKŁADAJĄ SIĘ:

- sala 127,70m2,

- 6 pokoi z łazienkami z WC (22,23m2, 20,84m2,16,38m2,16,38m2,15,35m2,13,18m2),

- kuchnia (12,34m2),

- holl (17,91m2),

- holl (45,96m2,

- holl (12,72m2),

- wiatrołap (6,03m2)

- WC męskie (6,21m2),

- WC damskie (4,59m2),

- WC dla osób niepełnosprawnych (5,36m2)

- kuchnia (16,54m2)

- zmywalnia (2,96m2)

- pomieszczenie socjalne (5,2m2),

- WC do pomieszczenia socjalnego (2,07m2),

- kotłownia (8,12m2),

- magazyn (12,05m2),

- magazyn (4,31m2),


Nieruchomość usytuowana jest na obszernej działce o powierzchni 1,82 hektara, otoczonej malowniczym lasem, co tworzy niepowtarzalne otoczenie.

Lokal jest nowo wybudowany i bardzo dobrze docieplony, co oznacza, że posiada warstwę izolacji termicznej o grubości 30 cm, zapewniając doskonałą efektywność energetyczną.

Wszystkie instalacje funkcjonalnie rozprowadzone, w tym możliwość montażu alarmu. W budynku zamontowane są trójszybowe okna, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną, co przekłada się na komfort użytkowników.


To parterowy budynek z poddaszem posiadający trzy niezależne wejścia. Duży taras o powierzchni 80,26 m² wykonany z kostki brukowej. Taras ten jest idealnym miejscem do organizacji imprez plenerowych, relaksu na świeżym powietrzu oraz spotkań na zewnątrz. Ponadto, został on odpowiednio oświetlony, co tworzy przyjemną atmosferę również po zmroku.

W nieruchomości znajduje się sala, która może pomieścić aż 80 osób, idealnie nadająca się do prowadzenia szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych, w pełni klimatyzowana, zapewniając komfort podczas organizacji wydarzeń w gorące dni. Posiada również 6 pokoi z łazienkami przeznaczonych dla gości.


W całym budynku zastosowano ogrzewanie podłogowe, co gwarantuje przyjemną temperaturę nawet w chłodniejszych okresach. Nieruchomość jest wyposażona w pompę ciepła marki HEIZTECHNIK, co pozwala na efektywną regulację temperatury oraz oszczędność energii. Budynek jest oświetlony zewnętrznie, co dodaje uroku i umożliwia korzystanie z przestrzeni wokół budynku również po zmroku. To zapewnia estetyczny wygląd i zwiększa bezpieczeństwo podczas organizacji wydarzeń wieczornych.

Nasza nieruchomość posiada przestronną kuchnię wyposażoną w okna podawcze, ułatwiające serwowanie potraw do głównej sali.

Lokal posiada zaplecze socjalne i toalety przystosowane do osób niepełnosprawnych, co zapewnia dostępność i wygodę dla wszystkich gości.
 

Na posesji istnieje możliwość zainstalowania instalacji fotowoltaicznej, co pozwala na efektywne pozyskiwanie energii elektrycznej z energii słonecznej. To korzystne dla środowiska rozwiązanie, które przyczynia się do obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz wpływa na redukcję emisji CO2.

Nasza nieruchomość jest otoczona malowniczym lasem, co tworzy wyjątkową atmosferę spokoju i relaksu. To idealne miejsce na spacery, wędrówki i odpoczynek na świeżym powietrzu. Na terenie działki znajduje się urokliwy staw z różnymi gatunkami ryb, takimi jak karp, karaś i amor, co stanowi dodatkową atrakcję dla gości. Na terenie nieruchomości znajduje się domek biesiadny, który doskonale nadaje się do grillowania, odpoczynku na świeżym powietrzu i spędzania czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Liczne nasadzenia roślin ozdobnych i drzew zostały umieszczone dookoła budynku, tworząc piękny i przyjazny krajobraz.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

- możliwości aranżacyjne lokalu i działki,

- przed budynkiem znajdują się bezpośrednio miejsca postojowe (20 + 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych),

- pompa ciepła,

- 3 wejść do budynku,


CENA NIERUCHOMOŚCI: CZYNSZ WOLNY – 15 000 PLN + MEDIA

Kaucja zwrotna w wysokości 15 000 PLN.

Wynagrodzenie pośrednika jednorazowo jednomiesięczny czynsz wolny.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
669 647 067 - Karolina Jakuczun
728 202 030 - Marta Patyna
799 799 313 - Marta Rutkowska
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
728 111 007 - Przemysław Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA