Lokal na sprzedaż

Słupsk
OFERTA NR: 6440308
480 000 zł

Specyfikacja

CENA
480 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
54 m2
PIĘTRO
przyziemie
ILOŚĆ POKOI
5
WPROWADZONO
2023-07-24
CENA ZA M2
8751.14 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY ZLOKALIZOWANY W ŚCISŁYM CENTRUM SŁUPSKA PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO O POWIERZCHNI 54,85M2.


Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo – handlowy w pięciokondygnacyjnej, zadbanej kamienicy zlokalizowany w Słupsku przy ul. Wojska Polskiego. Lokal o bardzo korzystnym rozkładzie oraz wielu możliwościach aranżacyjnych. Idealne miejsce pod prowadzenie działalności!

Lokal znajduje się w ścisłym centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego (centrum Słupska).
Do zalet lokalizacji zalicza się:

- Dogodne położenie: Lokalizacja w samym centrum miasta gwarantuje znakomitą widoczność i łatwy dostęp dla Klientów, co przekłada się na zwiększenie ruchu i potencjał wzrostu biznesu.

- Różnorodność Klientów: Bliskość innych sklepów, punktów usługowych i miejsc rozrywki przyciąga różnorodne grupy Klientów, co daje możliwość rozwoju wielu rodzajów działalności usługowej.
-
Infrastruktura: Centrum Słupska oferuje doskonale rozwiniętą infrastrukturę, co ułatwia zarówno prowadzenie działalności, jak i dostęp do wielu usług.

- Łatwy dojazd: Zarówno piesi, jak i kierowcy mają prosty i wygodny dojazd do lokalu, co sprzyja zwiększeniu potencjalnej Klienteli.
 

Lokal posiada bezpośrednie wejście od ulicy, co zapewnia łatwy dostęp dla Klientów, oraz wejście od tyłu budynku, co ułatwia logistykę dostaw.


Lokal usługowy to powierzchnia 54,85m2, na którą składa się:
- sala sprzedaży (20,01m2),
- kuchnia 1 (14,1m2),
- kuchnia 2 (7,4m2),
- spiżarnia (1,5m2),
- korytarz (4,95m2),
- zaplecze (4m2),
- łazienka (1,5m2),
- WC (1,3m2).

Układ lokalu jest funkcjonalny i daje ogrom możliwości.
Elastyczny układ pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wymagań działalności. Znaczącą zaletą są duże witryny okienne od ulicy. Dzięki nim można w atrakcyjny sposób prezentować produkty lub usługi, co zwraca uwagę przechodniów i potencjalnych klientów. Witryny stanowią doskonałą reklamę dla biznesu i zapewniają profesjonalny wizerunek.


CENA: 480 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 - Marta Rutkowska (opiekun oferty)
728 111 007 - Przemysław Pryzwan
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
728 202 030 - Marta Patyna

669 647 067 - Karolina Jakuczun
799 799 397 – Milena Ogrzebacz

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszej stronie:

www.gryfnieruchomosci.pl


Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.pomor


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA