Lokal do wynajęcia

Słupsk
OFERTA NR: 6440153
970 zł

Specyfikacja

CENA
970 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Słupsk
POWIERZCHNIA
15 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
1
WPROWADZONO
2023-07-24
CENA ZA M2
64.67 zł

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu usługowego na wyłączność w Centrum Handlowym Wokulski, położonym w Słupsku. Lokal jest idealnie dostosowany do prowadzenia różnorodnych działalności usługowych i oferuje dogodne warunki dla Państwa biznesu.

Informacje o lokalu:

  • Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla klientów zlokalizowanych na niższych kondygnacjach, jak i dla odwiedzających bezpośrednio lokal.
  • Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 15 m2, co jest wystarczającą przestrzenią dla prowadzenia efektywnej działalności usługowej.
  • Miejsce parkingowe w cenie najmu, zapewniające wygodę dla Państwa klientów, co wpływa na większą dostępność i atrakcyjność oferowanych usług.

Dodatkowe informacje:

  • Cena najmu wynosi 970 zł brutto.
  • Lokalizacja w Centrum Handlowym Wokulski gwarantuje dużą ilość potencjalnych klientów oraz doskonałą widoczność dla odwiedzających centrum.
  • Wysoka jakość zarządzania centrum handlowego i profesjonalne wsparcie od administracji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji i wynajęcia tego atrakcyjnego lokalu usługowego na wyłączność. Dzięki dogodnej lokalizacji, przystępnej cenie i udogodnieniom takim jak miejsce parkingowe, Państwa działalność zyska szansę na osiągnięcie sukcesu i zdobycie lojalnej grupy klientów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście omówić szczegóły oferty, prosi Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa zapytania i wspierać Państwa w rozwoju działalności.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

799 799 397 - Dominika Szramiak
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan
669 647 067 – Karolina Jakuczun

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


 

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA