Obiekt na sprzedaż

Ustka
OFERTA NR: 6434064
10500000 zł

Specyfikacja

CENA
10500000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Ustka
POWIERZCHNIA
933 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-07-11
CENA ZA M2
11254.02 zł

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: Hotel "Stach" w Ustce, zlokalizowany zaledwie 100 metrów od morza!


Ustka – miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka, na historycznym Pomorzu Zachodnim.

Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Jest miastem portowymuzdrowiskiem klimatyczno-balneologicznym (solanka i borowina), kąpieliskiem morskim i ośrodkiem wypoczynkowym.

We wczesnym średniowieczu Ustka była kaszubską osadą rybacką przynależną do kasztelani słupskiej i dzieliła historyczne losy z pobliskim Słupskiem. Obecnie, klimat starej portowej osady znaleźć można jeszcze wśród rybackich domów w kwartale wytyczonym ulicami Marynarki Polskiej i Czerwonych Kosynierów. Zachował się tu jeszcze układ uliczek średniowiecznej wsi, który z uwagi na jego wartość historyczną, objęty został ochroną konserwatorską.

Współcześnie to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów, ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, dogodność komunikacyjną oraz liczbę noclegów, hoteli i pensjonatów, a także restauracji i tawern.

Przedstawiam Państwu doskonałą okazję nabycia urokliwego hotelu "Stach" w pięknej miejscowości Ustka. Ten uroczy obiekt położony jest zaledwie 100 metrów od morza, co stanowi idealne miejsce dla wypoczynku i relaksu dla gości.

Główne cechy nieruchomości:

  • 16 przestronnych pokoi, zapewniających komfortowy pobyt dla gości.
  • Powierzchnia użytkowa wynosząca 933m2, oferująca dużo przestrzeni dla różnych działalności.
  • Sauna, zapewniająca dodatkowe udogodnienia dla gości, którzy pragną relaksu i regeneracji.
  • Restauracja, która pozwala na świadczenie usług gastronomicznych dla gości oraz mieszkańców okolicy.
  • Parking z miejscami dla 8 samochodów, gwarantujący wygodne i bezpieczne parkowanie dla gości.
  • 3 piętra, zapewniające różnorodność pokoi i przestrzeni.

Ta atrakcyjna nieruchomość posiada również pełne wyposażenie kuchni, co umożliwia prowadzenie działalności gastronomicznej na miejscu.

Cena: 10 500 000 zł

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą wyjątkową ofertą, prosimy o kontakt pod poniższymi danymi, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na oglądanie nieruchomości:

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 111 007 - Przemek Pryzwan (opiekun oferty)
669 647 067 - Karolina Jakuczun
799 799 313 - Marta Rutkowska 
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
728 202 030 - Marta Patyna
799 799 397 - Milena Ogrzebacz

www.gryfnieruchomosci.pl 

Inwestycja w nieruchomość nad morzem, to pewna inwestycja. Ulokowane w ten sposób pieniądze z upływem czasu zdecydowanie zyskują na wartości. Ceny nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rosną. Atrakcyjnie położonych gruntów jest coraz mniej. Proponowana nieruchomość może być doskonałą lokatą kapitału, stanowić zabezpieczenie finansowe.

Koszty pośrednictwa sprzedaży nieruchomości pokrywa strona kupująca.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

To doskonała okazja dla osób zainteresowanych inwestowaniem w branży hotelarskiej. Nie przegapcie tej unikalnej szansy nabycia hotelu "Stach" w Ustce, które oferuje wiele możliwości rozwoju i biznesowych sukcesów.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA