Działka na sprzedaż

Łosino
OFERTA NR: 6411203
129 000 zł

Specyfikacja

CENA
129 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Łosino
POWIERZCHNIA
1075 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2023-06-01
CENA ZA M2
120.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ POŁOŻONĄ W ŁOSINIE (KOŁO KOBYLNICY) O POWIERZCHNI 1075 M2. DZIAŁKA ULOKOWANA POŚRÓD NISKIEJ ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ !

Łosino leży w południowej części Gminy Kobylnica po zachodniej stronie do doliny Słupi w odległości około 400 m od jej brzegu. Do Łosina prowadzi droga krajowa z Kobylnicy nr 21 relacji Słupsk – Poznań, przy której rozciąga się nowsza część wsi.
Do starszej części wsi wiedzie odchodząca od niej na południowy wschód droga brukowa. Plan zabudowy przestrzennej starszej części wsi ma charakter widlicowy. Sołectwo znajduje się w obszarze Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”.
Miejscowość od kilku lat bardzo dynamicznie się rozwija ze względu na różnorodne walory – przyrodnicze oraz infrastrukturalne. Bliskość licznych punktów handlowo – usługowych oraz rozległych obszarów zielonych sprawia, że chce się tu zamieszkać na całe życie.
Przez Łosino wiodą trasy rowerowe, piesze i ścieżki przyrodnicze. Działki posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Przeznaczenie terenu: - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej i zieleni, - dopuszcza się zieleń, w tym w użytkowaniu rolniczym, na wyodrębnionych działkach - dopuszcza się lokalizację gospodarstw agroturystycznych, - dopuszcza się lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej.


DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- media w drodze (działka nr 119/11)
- dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie  utwardzoną,
- działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej,
- pełne uzbrojenie, - media: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna w drodze, 

Powierzchnia oraz numer działki:
- działka nr 119/11 – 1075 m2

CENA: 129 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej zdjęć najdziecie Państwo na stronie: 
www.gryfnieruchomosci.pl

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 – Marta Patyna (opiekun oferty)
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
669 647 067 – Karolina Jakuczun
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
799 799 397  –Milena Ogrzebacz

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA