Lokal na sprzedaż

Ustka
OFERTA NR: 6312196
399 000 zł

Specyfikacja

CENA
399 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Ustka
POWIERZCHNIA
30 m2
PIĘTRO
parter
ILOŚĆ POKOI
3
WPROWADZONO
2022-12-08
CENA ZA M2
12879.28 zł

Opis nieruchomości

PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY ZLOKALIZOWANY W ŚCISŁYM CENTRUM USTKI PRZY UL. MARYNARKI POLSKIEJ O POWIERZCHNI 30,98M2.
 

Lokal usługowo handlowy w atrakcyjnej dzielnicy Ustki, położony na parterze, w budynku z przeznaczeniem usługowo - handlowym, idealnym pod inwestycję. Posiadający jedno wejście. Usytuowanie lokalu w miejscowości typowo turystycznej, pozwala na pewny i szybki start. Lokal niewymagający nakładów finansowych, wyremontowany i w pełni gotowy do jego użytkowania.
 

Lokal to powierzchnia 30,98m2, na którą składają: - korytarz (2,5m2), - pomieszczenie nr 1 (10,7m2), - pomieszczenie nr 2 (12,1m2), - pomieszczenie nr 3 (3,6m2) – Łazienka z WC (2,1m2). Układ lokalu jest funkcjonalny i daje ogrom możliwości. Do lokalu na terenie Wspólnoty przynależą miejsca postojowe (za budynkiem).
 

DODATKOWE INFORMACJE:

- status prawny - pełna własność, 

- centralne ogrzewanie z sieci miejskiej,

- ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego

- stolarka okienna - PCV,

- możliwość umieszczenia szyldów reklamowych na elewacji, oknach i witrynach (duże przeszklenia),

- lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy.
 

Inwestycja w nieruchomość nad morzem, to pewna inwestycja. Ulokowane w ten sposób pieniądze z upływem czasu zdecydowanie zyskują na wartości. Ceny nieruchomości w nadmorskich miejscowościach stale rosną. Atrakcyjnie położonych gruntów jest coraz mniej. Proponowana nieruchomość może być doskonałą lokatą kapitału, stanowić zabezpieczenie finansowe.
 

Ustka to urokliwe uzdrowisko nadmorskie z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi - niejednokrotnie porównywana z Sopotem. Miejscowość o dużych walorach estetycznych, wypoczynkowych i kulturowych. Mikroklimat Ustecki leczy, zwiększa odporność, aktywność, hartuje organizm, a widok na otwarte morze zmniejsza napięcie nerwowe. Urocze miasteczko odwiedzane nie tylko przez pragnących odpocząć na łonie natury, lecz także przez osoby cierpiące na różne schorzenia. Idealna lokata kapitału! Ze względu na nadmorskie i podmiejskie położenie Ustki, miejscowość intensywnie się rozwija.
 

CENA: 399 000 PLN

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
 

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:

728 111 007 - Przemysław Pryzwan

669 647 067 - Karolina Jakuczun

799 799 313 - Marta Rutkowska

503 901 101 - Adrianna Iwanicka

728 202 030 - Marta Patyna
 

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA