Działka na sprzedaż

Dębina
OFERTA NR: 6286474
229 000 zł

Specyfikacja

CENA
229 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Dębina
POWIERZCHNIA
360 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-11-07
CENA ZA M2
636.11 zł

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA PRZY UL. ŁĄKOWEJ (ZABUDOWA REKREACJI INDYWIDUALNEJ) W DĘBINIE O POWIERZCHNI 360M2 Z DOMKIEM HOLENDERSKIM O POWIERZCHNI 25M2. MEDIA NA DZIAŁCE! MPZP!
 

Proponujemy do sprzedaży działkę z MPZP w miejscowości Dębina o powierzchni 360m2, na której posadowiony jest domek holenderski firmy Willerby Granada o powierzchni 25m2. Domek postawiony na wyłożonym z kostki brukowej tarasie o pow. 30m2, zadaszony wiatą konstrukcji drewnianej, z poszyciem dachu z blachodachówki. Taras oświetlony, wyposażony w akcesoria do odpoczynku i relaksy tj.: krzesła, stolik, grill oraz leżaki.

Działka ogrodzona od frontu bramą dwuskrzydłową kutą oraz siatką. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona z zadrzewieniem, które idealnie sprawdzą się w formie naturalnego ogrodzenia. Miejsce, w którym chce się odpocząć!

Na powierzchnię domku holenderskiego składa się korytarz z aneksem kuchennym, pokój dzienny, dwie sypialnie oraz łazienka z WC. Domek wyposażony w podstawowy sprzęt oraz armaturę, okna PCV wyposażone w rolety wewnętrzne. Na wyposażeniu znajduje się: lodówka, kuchenka gazowa, piecyk gazowy (możliwość ogrzewania domku), telewizor. Dodatkowo w sypialniach łóżka z materacami oraz funkcjonalne szafki do przechowywania rzeczy. Domek idealnie spełniający swoją funkcję!

 

Działka posiada MPZP (12.ML) z przeznaczeniem terenu na zabudowę rekreacji indywidualnej.Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy:
- wysokość budynku nie większa niż 8 m,
- wysokość budynków gospodarczych i garaży nie większa niż 5m,
- liczba kondygnacji nadziemnych budynków nie większa niż 2,
- nie dopuszcza się kondygnacji podziemnych,
- dachy strome, o symetrycznych połaciach bryły głównej budynku, o kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 45°,
- powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% działki,
- powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50% powierzchni działki.

Dębina to niezwykle ustronna, letniskowo – nadmorska miejscowość. Piękne miejsce, do którego masowa turystyka jeszcze nie dotarła. Leży ona w pomiędzy niewielkimi Rowami (ok. 4km), a znacznie większą Ustką (ok. 15km).

Atutem jest charakterystyczne ukształtowanie terenu - występują tu jedne z największych i zarazem najpiękniejszych klifów w Polsce. Szerokie jak nigdzie indziej piaszczyste plaże zachęcają do wielogodzinnych spacerów czy kameralnego plażowania, a dzika jeszcze nieskażona cywilizacją przyroda świadczy o wyjątkowości i małej uczęszczalności tego miejsca. Nieodłącznym elementem Dębiny jest piękna natura. Wiatr, dzikie zwierzęta i ptaki czynią to miejsce wyjątkowym. Morze, jezioro, lasy, wydmy, leśne dróżki i ścieżki rowerowe wśród starych lasów, małe miejscowości porozrzucane wśród nadmorskich pól i lasów tworzą naturalne piękno tego miejsca. To klasyczne miejsce dla osób lubiących bezpośredni kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi, a również osób lubiących rowerowe wycieczki.

Działka oddalona od: Rowy - 4km, Ustka – 17km, Łeba – 67km, Smołdzino- 19km, Jezioro Gardno- 14km, Orzechowo- 16km, Słowiński Park Narodowy – 5km,

DODATKOWE INFORMACJE:

- stan prawny – pełna własność, bez obciążeń w księdze Wieczystej,

- wymiary działki – 20m x 18m,

- media na działce – prąd, woda ze studni głębinowej, kanalizacja grawitacyjna, antena TV,

- wybetonowany, niezadaszony taras,

- droga dojazdowa utwardzona płytami jumbo (udział w drogach wewnętrznych),

- wyłożona kostka polbrukowa o pow. 30m2 pod domkiem holenderskim,

- działka sprzedawana z zabudową oraz jej wyposażeniem.

Działka nr 488, powierzchnia 360m2.

CENA NIERUCHOMOSCI: 229 000 PLN

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska

799 799 397 – Marta Kiepuszewska
728 202 030 – Marta Patyna

669 647 067 – Karolina Jakuczun

503 901 101 – Adrianna Iwanicka

728 111 007 – Przemysław Pryzwan
 

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie: www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA