Działka na sprzedaż

Smołdzino
OFERTA NR: 6220871
285 000 zł

Specyfikacja

CENA
285 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdzino
POWIERZCHNIA
2112 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-07-22
CENA ZA M2
134.94 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONĄ DZIAŁKĘ W SMOŁDZINIE O POWIERZCHNI 2112 M2 W OTULINIE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRĘ ROWOKÓŁ!!!

Smołdzino, malownicza miejscowość w niedalekiej odległości od jeziora Gardno. Tu czas stanął w miejscu. Z każdego miejsca widać tu Górę Rowokół, na której szczycie znajduje się wieża widokowa.

Smołdzino zachwyca wspaniałą, nieskażoną przemysłem przyrodą oferując turystom obszar Polski w pigułce. Tylko tutaj można podziwiać morze, jeziora, rzeki, góry i niziny oraz unikatowe w skali Europy tzw. ruchome wydmy, które tworzą malowniczy krajobraz. Słabo zaludniony teren gminy pozwala cieszyć się czystym powietrzem i wyjątkową ciszą. O turystycznej atrakcyjności miejscowości stanowi położenie jej obszarze Słowińskiego Parku Narodowego oraz czterech jezior: Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie oraz Dołgie Małe. Atutem jest czyste środowisko naturalne, interesująca szata roślinna i liczna populacja dziko żyjącej zwierzyny. Wspaniała lokalizacja gminy i przebogata przyroda stwarzają znakomite możliwości wypoczynku i rekreacji.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, brak obciążeń w Księdze Wieczystej,
- dojazd do działki drogą gminną ul. Jeziorna.
- media w drodze ul. Jeziorna – sieć elektroenergetyczna – 30m, sieć wodociągowa – 40m, sieć kanalizacyjna – w granicy działki,

- działka, nasłoneczniona, bez bliskiej zabudowy, co korzystanie wpływa na rozpościerający się krajobraz,
- działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – zabudowa mieszkaniowo – letniskowa oraz gospodarczo – garażowa. Dozwala się podpiwniczenie. Zabudowa maksymalnie 2 – kondygnacyjna, w tym przestrzeń poddasza. Dach wysoki, wielospadowy. Powierzchnia zabudowy działki 20%.

Działka nr 601, powierzchnia 2112m2 – cena 285 000 PLN.
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 – Marta Patyna

799 799 313 – Marta Rutkowska
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA