Działka na sprzedaż

Charnowo
OFERTA NR: 6196011
1 000 000 zł

Specyfikacja

CENA
1 000 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Charnowo
POWIERZCHNIA
18500 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-06-10
CENA ZA M2
54.05 zł

Opis nieruchomości


PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONE DZIAŁKI W CHARNOWIE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 18 500M2 W OTULINIE LASU. DZIAŁKI IDEALNE POD DALSZĄ INWESTYCJĘ, AGROTURYSTYKĘ. 

Charnowo, wieś sołecka, ulicówka o długości 1,5 km i powierzchni 563 ha 84 arów. Powstała na karczunkach, położona nad rzeką Słupią, na Równinie Słupskiej na dnie lekko falistej moreny dennej, 6 km na południe od Ustki.

Miejscowość o charakterze rolniczym, położona malowniczo na lewym brzegu Słupi, raj dla kajakarzy i wędkarzy, którzy z powodzeniem łowią tu pstrągi, lipienie i okazałe kilkukilogramowe trocie. Idealne miejsce na odpoczynek dla turystów pieszych, wędrujących szlakiem z Ustki przez Wodnicę do Bydlina. Dziewiętnastowieczne zabudowania z pruskiego muru, otoczone bujną roślinnością, leżą kilometr od szosy Słupsk - Ustka i są oazą spokoju.         

W Charnowie działa szkoła podstawowa oraz świetlica gminna. Ponadto funkcjonuje tu kilka gospodarstw agroturystycznych. W centrum, nieopodal kościoła jest sklep spożywczy.

Gmina Ustka położona jest na środkowym wybrzeżu Bałtyku, między ujściem rzeki Słupi i Łupawy do morza. Jest to obszar o niepowtarzalnych walorach krajobrazowych i zdrowotnych. Od strony wschodniej sąsiaduje ze Światowym Rezerwatem Biosfery – Słowińskim Parkiem Narodowym a od południowej z Parkiem Krajobrazowym “Dolina Słupi” – Pomnikiem Przyrody Ożywionej i Nieożywionej. Gminę Ustka tworzy szereg nadmorskich miejscowości, które otulają sobą Miasto Ustka – odrębną jednostkę administracyjną położoną w samym sercu gminy. Wschodnia strona gminy została ukształtowana jako wybrzeże klifowe porośnięte lasami bukowymi, sosnowymi i mieszanymi. Po zachodniej stronie znajdują się tereny podmokłe a także szerokie piaszczyste plaże, które są w posiadaniu Centralnego Poligonu Sił Powietrznych.

Okoliczne miejscowości: Niestkowo – 1,5km, Bydlino – 4km, Strzelino – 5,5km, Ustka – 7,5km, Przewłoka – 9,5km, Słupsk – 13km.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status prawny: pełna własność, 
- dojazd do działki drogą gminną utwardzoną – szutrową,
- media: sieć elektryczna, woda – możliwość wykonania studni głębinowej,
- działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz decyzji o warunkach zabudowy.

Działki nr 154/2 i 154/3 o łącznej powierzchni 18 500 m2 – cena 1 000 000 PLN.
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
669 647 067 – Karolina Jakuczun
728 111 007 – Przemysław Pryzwan

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie:
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA