Działka na sprzedaż

Machowino
OFERTA NR: 6186612
150 000 zł

Specyfikacja

CENA
150 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Machowino
POWIERZCHNIA
2212 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2022-05-26
CENA ZA M2
67.81 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANA POŁOŻONĄ W MIEJSCOWOŚCI MACHOWINO, W OTOCZENIU LASU, GMINA USTKA O POWIERZCHNI 2212 m2.

Jednym z atutów działki jest jej lokalizacja. Machowino oddalone jest od Morza Bałtyckiego w prostej linii około 11 km, od Słupska 12 km. To spokojna i zazieleniona miejscowość, idealna na oderwanie się od zgiełku wielkich aglomeracji. Dojazd do działki drogą asfaltową gminną. Przyłącze energetyczne i wodociągowe w drodze gminnej. Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu, pól i zabudowy jednorodzinnej.

DODATKOWE INFORMACJE:
- brak MPZP na danym terenie
- powierzchnia działki 2212 m2
- teren płaski,
- brak kanalizacji sanitarnej,

Machowino to urokliwa wieś, położona w otulinie pięknego, gęstego lasu. W miejscowości na skraju lasu położony jest XIX- wieczny cmentarz ewangelicki z zachowanymi krzyżami żeliwnymi. Malownicze położenie, wyjątkowe walory przyrodnicze, piękny las i miłe sąsiedztwo sprawiają, że jest to okolica idealna dla osób ceniących sobie spokój i walory krajobrazowe. Jednakże Machowino położone jest także blisko centrum miasta Słupsk (12 km) oraz turystycznej, nadmorskiej, turystycznej Ustki (11 km). Miejscowość leży również w niedalekiej odległości od jeziora Gardno, Łebsko, Słowińskiego Parku Narodowego i nadmorskich Rowów, przy drodze DW213 Słupsk- Kluki oraz Słupsk- Rowy.

CENA: 150 000 PLN

Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.
Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 - Marta Patyna
503 901 101 - Adrianna Iwanicka
799 799 313 - Marta Rutkowska
669 647 067- Karolina Jakuczun
728 111 007 - Przemek Pryzwan

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA