Dom na sprzedaż

Włynkówko
OFERTA NR: 6097174
890 000 zł

Specyfikacja

CENA
890 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Włynkówko
POWIERZCHNIA
186 m2
PIĘTRO
0
BALKON
jest
ILOŚĆ POKOI
7
WPROWADZONO
2022-01-13
CENA ZA M2
4784.95 zł

Opis nieruchomości


PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY WE WŁYNKÓWKU O POW. 186M2 POSADOWIONY NA DUŻEJ DZIAŁCE O POW. 7650M2. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA ORAZ INWESTYCJA! MOŻLIWOŚĆ DALSZEJ ZABUDOWY (MPZP).


Prezentujemy na sprzedaż klasyczny, niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny, idealnie nadający się dla dwóch rodzin zlokalizowany w strategicznej części Włynkówka, przy ul. Słupskiej, o powierzchni użytkowej 186m2. Dom posadowiony na dobrze nasłonecznionej, zagospodarowanej, dużej działce o powierzchni 7650m2. Posesja ogrodzona od frontu ogrodzeniem drewnianym, pozostała część w ogrodzeniu betonowym oraz z siatki.

Część zielona utrzymana ze starannością, liczne krzewy, drzewa oraz nasadzenia nadają niepowtarzalny klimat temu miejscu. Na działce wygospodarowano miejsce na budynek gospodarczy o pow. 30m2 z wiatą, który spełnia funkcję warsztatu z kanałem oraz garażu dwustanowiskowego. Poza budynkiem gospodarczym z przodu działki znajduje się drewniana, duża wiata oraz budynek drewniany spełniający rolę sklepu.

Dom składa się z dwóch kondygnacji oraz półpiętra – parter (74m2m2), półpiętro (59m2) oraz piętro (53m2).

Parter domu składa się: wiatrołap (4,5m2), korytarz z klatką schodową oraz zejściem do piwnicy (7,5m2), kuchnia (12,5m2) oraz dwa pokoje (27m2 i 22,5m2).

Półpiętro domu składa się z: rozkładowego korytarza (7m2), łazienki (8,5m2) oraz trzech pokoi (17m2, 16m2 i 10,5m2). Z dwóch największych pokoi wyjście na przestronne balkony.
 

Piętro domu składa się z: rozkładowego korytarza z wejściem na strych oraz wyjściem na balkon (8,5m2), pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię (9m2) oraz dwóch pokoi (18,5m2 i 17m2).
 

W części piwnicznej znajdują się cztery pomieszczenia, na które składa się: kotłownia, kuchnia letnia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.

Dom jest w dobrym stanie technicznym, budynek w którym prowadzona jest systematycznie gospodarka remontowa. Zagospodarowana działka z wieloma nasadzeniami, daje możliwość wypoczynku. Istnieje dogodny dojazd do licznych punktów handlowo – usługowych, placówek oświatowych, jak również terenów zielonych. Liczne atuty w połączeniu z usytuowaniem sprawiają, że chce się tam zamieszkać! Okolica obfita jest w obszary naturalne.

Działka, na której posadowiony jest dom posiada MPZP, z przeznaczeniem terenu na zabudowę mieszkaniową. Najważniejsze wskaźniki kształtowania terenu:
- funkcję mieszkaniową dopuszcza się w następujących formach:
- w formie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej składającej się z nie więcej niż 4 segmentów,
- w formie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z nie więcej niż 4 mieszkaniami w budynku,
- wskaźnik powierzchni zabudowy: maksymalnie 0,4,
- udział powierzchni biologicznie czynnej: minimum 50%,
- intensywność zabudowy: minimalna 0,0, maksymalna 0,8,
- wysokość zabudowy: do 10m,
- kształt dachu: dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, kąt nachylenia połaci dachowych: 20 – 45, dopuszcza się dachy mansardowe.

DODATKOWE INFORMACJE:
- status własności – pełna własność, bez obciążeń w Księdze Wieczystej,
- podstawa centralnego ogrzewania – piec na paliwo stałe,
- wszystkie okna PCV, wyposażone na poziomie parteru w rolet zewnętrzne, pozostałe kondygnacje w rolety wewnętrze,
- wymienione instalacje,
- budynek w połowie podpiwniczony,
- kanalizacja miejska,
- rok budowy – 1989r.

CENA: 890 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
799 799 313 – Marta Rutkowska
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemek Pryzwan

669 647 067 – Karolina Jakuczun

www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA