Działka na sprzedaż

Smołdziński Las
OFERTA NR: 6034535
500 000 zł

Specyfikacja

CENA
500 000 zł
STATUS
Aktualna
LOKALIZACJA
Smołdziński Las
POWIERZCHNIA
3012 m2
PIĘTRO
0
ILOŚĆ POKOI
0
WPROWADZONO
2021-10-08
CENA ZA M2
166.00 zł

Opis nieruchomości

PROPONUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ POŁOŻONĄ W MIEJSCOWOŚCI SMOŁDZIŃSKI LAS O POWIERZCHNI 3012 m2.

Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój oraz chcących aktywnie spędzić swoje wakacje. Wiele pobliskich atrakcji, piękna plaża w Czołpinie (strzeżona przez ratowników WOPR), Latarnia Morska, Ruchome Wydmy, Wieża Widokowa na terenie byłej bazy rakietowej, Przepiękna i Dziewicza Plaża, Jeziora Lagunowe (Łebsko, Gardno, Dołgie Wielkie i Małe) Szlaki Piesze i Rowerowe w Słowińskim Parku Narodowym, a także specyficzny mikroklimat pozwalają wyjątkowo spędzić czas.

Dla przedmiotowej działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz 5 budynków rekreacyjnych,
- budynki sytuować z zachowaniem nieprzekraczalnych linii zabudowy oraz z uwzględnieniem normatywnych odległości od granic sąsiednich działek budowlanych (S 12 rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie); w szczególności należy zachować odległość zabudowy Od granicy z działkami sąsiednimi 4m (dla budynku zwróconego w stronę granicy ścianą z otworami okiennymi i drzwiowymi) oraz 3m (dla budynku zwróconego w stronę granicy ścianą bez otworów okiennych i drzwiowych),

- wskaźnik powierzchni zabudowy terenu (działki budowlanej) — do 15%,

- szerokość elewacji frontowej — do 16m, poziom posadzki parteru nie powinien przekraczać 50 cm od projektowanego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku, budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym lub nieużytkowym (podpiwniczony lub niepodpiwniczony), o wysokości do 8,5m (od poziomu terenu do kalenicy), z dachem dwuspadowym, o symetrycznym nachyleniu głównych połaci dachowych pod kątem 27450 (kryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym); kolory pokrycia dachowego: odcienie koloru ceglastego (bez połysku),
- budynek rekreacyjny o wysokości do 6,0m (od poziomu terenu do kalenicy), z dachem dwuspadowym, o nachyleniu połaci i pokryciem (w zakresie materiału i kolorystyki), jak na budynku mieszkalnym,

Dojazd do działki wewnętrzną drogą.
Media: energia elektryczna, woda przy granicy działki.

Nr 192/14 – 3012 m kw. cena: 500 000 PLN
Wynagrodzenie prowizyjne dla biura pokrywa strona kupująca.

IDEALNA OFERTA DLA OSÓB ceniących sobie ciszę i spokój, nieskażoną przyrodę, wysokie brzegi, szerokie, piaszczyste plaże, las, wycieczki piesze i rowerowe. Smołdziński Las położony jest na skraju Słowińskiego Parku Narodowego oferuje coś, czego nigdy nie doświadczysz w typowych nadmorskich kurortach!!!

PRZEDSTAWIONA OFERTA PRZEZNACZONA JEST ZARÓWNO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, JAK I FIRM, KTÓRE ZAINTERESOWANE SĄ INWESTYCJĄ W TEJ POPULARNEJ NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI SKĄD „KROK” NAD MORZE, DO JEZIOR CZY W OKOLICE SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
728 202 030 – Marta Patyna
503 901 101 – Adrianna Iwanicka
728 111 007 – Przemysław Pryzwan
799 799 313 – Marta Rutkowska
www.gryfnieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Masz pytania odnośnie oferety? Napisz do nas.
WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ
KALKULATOR KOSZTÓW

Podatek PCC:

Taksa notarialna:

VAT od taksy notarialnej:

Opłaty sądowe:

Wypis aktu notarialnego:

Prowizja pośrednika:

VAT od prowizji pośrednika:

Suma:

MAPA